Razer Electra Oyun Kulaklığı Yüzünü Gösterdi

Önümüzdeki ekim bizlerle olması bekleniyor.

İyi bilinen oyun donanım ve aksesuarları üreticisi Razer ekimde raflara çıkacak yeni oyun kulaklığı Electra‘yı tanıttı.

Razer Electra kulaklık, sökülebilir kablolar.

Razer Electra kulaklık, sökülebilir kablolar.

Razer Electra kulaklıkta kullanılan 25-16,000 Hz çıktıya sahip, 40 mm. çaplı 32 ohm’luk neodimyum mıknatıslı hoparlörler derin baslara sahip olacağının bir göstergesi. Kulak yastıkları ve taç kısmının yumuşak malzemelerden yapılmış olması kulaklığın uzun süreli müzik veya oyun seanslarına uygun olduğunu gösteriyor. Kulak yastıklarının dış gürültüyü neredeyse sıfırladığı da belirtilmiş. Razer büyük görünen Electra kulaklığın aslında oldukça hafif olduğunu ve yeterli havalandırması sayesinde kesinlikle terleme yapmadığını da belirtmiş.

Razer Electra kulaklık önden. Razer Electra kulaklık ayrıntı Razer Electra kulaklık kablosu takılı Razer Electra kulaklık yandan.

Kulaklık 1.3 m. uzunluğunda, üstünde mikrofon ve denetim tuşları da bulunan, Apple iPhone, HTC ve BlackBerry cep telefonlarına uyumlu bağlantı kablosuyla geliyor. Bu sayede kulaklığınızı dış mekanlarda da rahatça kullanabiliyorsunuz. Kablonun sökülebilir olması da farklı kablolarla kullanım açısından pratik bir ayrıntı. Razer sitesindeki fiyatının 60$ olduğunu da belirtelim.

1 Yorum

Bir cevap yazın