Razer E3 2010’da Starcraft 2 Temalı Fare Klavye ve KulaklığınıTanıttı

Strateji severlerin merakla beklediği Starcraft 2’nin piyasaya çıkmasına sayılı günler kala Razer, Starcraft 2 temalı fare klavyesini ve kulaklığını tanıttı.

Oyunlara özel fare, klavye ve benzeri cihazlar geliştirmek yeni bir uygulama değil. Daha öncede bu tarz tüketici ürünleri piyasada görmüştük. Genelde bir oyuna gönül bağlamış kişilere hitap eden bu cihazlar, bazen oldukça şık da olabiliyor.

Razer’ın, Starcraft 2 için geliştirdiği Spectre, Marauder ve Banshee kod adlı ürünler gerçekten göze hoş gözüküyor. Ayrıca resimde de görebileceğiniz gibi klavye ve farenin kenarlarından sızan ışık süzmeleri de oldukça göz alıcı. Razer, bu sistemi oyunculardan gelen öneriler doğrultusunda geliştirdiğini söylüyor.

Razer Marauder Klavye Starcraft 2

Razer Specte Mouse Starcraft 2

Razer Banshee Kulaklık Starcraft 2

Razer Spectre fare 5600 DPI,  3.5 G lazer sensör,  1000 Hz ultrapolling/1 ms tepki süresi ile dikkat çekiyor.

Tabi bu ürünlerin fiyatının da el yakacağını tahmin etmek zor değil. Razer’ın açıkladığı fiyatlar şöyle; fare 79.99 Dolar, klavye 119.99 Dolar ve kulaklık yine 119.99 Dolar.

Tüm bu ürünler 2010 3. çeyrekte piyasada bulunacak. Ürünlerin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğini henüz bilmiyoruz. Ürünler hakkında daha fazla bilgi ve görsel için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın