RAGE’den Yeni Video

Ölü Şehir’de 5 dakika…

id Software, merakla beklenen yeni oyunları RAGE’den 5 dakikalık oldukça güzel bir oynanış videosu derlemiş. Videoda oyunda ziyaret edeceğimiz mekanlardan biri olan Dead City’nin sokaklarına, meydanlarına ve kanalizasyonlarına konuk oluyoruz. Bakalım Dead City, isminin hakkını verebiliyor mu.

Bu arada id Software, RAGE’i ön sipariş eden oyunseverlerin ekstra içerikle birlikte gelecek Anarchy Edition’a ücretsiz olarak sahip olacaklarını duyurdu. Bu içerik, oyun çıktıktan sonra ücretli olarak da satın alınabilecek. Peki ne var bu içerikte?

  • id Software oyunlarından hatırlayacağımız çifteli shotgun ve yakın dövüş saldırılarımızı güçlendirecek çivili bir muşta.
  • Oyunun yarış bölümlerinde kullanabileceğimiz Rat Rod isimli güçlü bir buggy.
  • Oyunda karşımıza çıkacak birçok zırhın özelliklerini bir araya getiren Crimson Elite Armour.
  • Kanalizasyon görevlerinde mutantlarla dolu ekstra koridorlar.

Lakin bütün bu güzellikler şimdilik oyunu ABD’den ön sipariş edenler için geçerli. Ancak Bethesda’dan Pete Haynes, Anarchy Edition’ın ABD dışında da yayınlanması için çalıştıklarını belirtmiş. Aslında Fallout: New Vegas’taki gibi farklı paketler de yapabilirlermiş bence. Neyse.

Videoyu izlemeyi unutmayın. 🙂

2 Yorum

  1. Ziyaretçi

    İyi güzel yapıyorlar ediyorlar da bu İD software ‘de çalşanların hepsi mi hasta ruhlu eciş bücüş yaratıklar vıcık sümük dokusu mekanobio canavarlarla dolu karanlık dünya buradan çıkamadılar gitti.

Bir cevap yazın