RAGE’den Yeni Bir Video

Doom ve Quake serisinin arkasındaki isim id Software, bu sefer farklı bir oyun ile karşımızda…

Dev bir meteorun dünyaya çarpmasının ardından gelen yıkım ve ölüm… Uzun bir süredir geliştirilen ve id Software’in Doom 3’ten beri geliştirdiği ilk FPS oyunu olacak RAGE, bizleri post apokaliptik bir aksiyona davet ediyor.

id Software’in yeni oyun motoru idTech 5 ile geliştirilen, tamamen el çizimi arka planları ve farklı artistik tasarım ile de dikkat çeken RAGE’in, sağlam bir FPS oyunu olmasını, hatta 2011’in en iyi FPS oyunları arasında yer almasını bekliyoruz.

Rage SS

RAGE, ayrıca bizlere özgürce keşfedebileceğimiz geniş bir oyun dünyasının yanında envanter sistemi, silah geliştirme sistemi, kullanılabilecek farklı mermi çeşitleri ve yapılabilecek birçok farklı yan görev gibi hafif RPG öğeleri de sunuyor.

Şimdi, 15 Eylül 2011’de PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için aynı anda piyasaya sürülecek RAGE’in silah geliştirme ve farklı mermi çeşitlerini tanıtan videosunu izliyoruz.

4 Yorum

 1. onur

  ana sayfada coolermaster mouspad incelemesi gördüm. nedese attığım yorum bi türlü gitmedi hep hata verdi. buradan sorayım bari cevap alırım sanırım.

  cm mousepad denemeye değer gibi duruyor. acaba steelseries qck ile karşılaştırma imkanınız oldu mu veya hangi bez mousepadler kullandınız karşılaştırmak için? Arada ne gibi farklar var. Razer Deathadder v2 kullanıyorum ve bez fare altlıklarında sorun yaşıyorum. uygun bir tane bulmam lazım

 2. Uğur Yurtsever

  Deathadder v2, bez padlerle kıllık çıkarabiliyor. Bezden vazgeçmek istemiyorsanız steelseries qck’yi rafa kaldırıp razer goliathus speed’i denemenizi öneririm.

 3. Sabertooth

  Ya bu razer ın fareleri laser motoru olarak çok iyiler, düşük dpi da çok hassas aim hissi veriyorda, paşama pad beğendiremiyoruz işte. Bende şansa copperhead ile QcK+ sorun çıkarmadı ama işte herkese de kısmet olmuyo sorunsuz kullanmak 😀

Bir cevap yazın