RAGE ve Skyrim Steam’de Ön Siparişe Açıldı, Quake Con 2011 Başladı, Steam Çılgınlığı Devam Ediyor

Hem de birbirinden cazip fırsatlarla… Evet, buna Team Fortress 2 şapkaları da dahil.

id Software’in 7 yıl aradan sonra geliştirdiği ilk oyun olacak RAGE ve Bethesda’nın popüler Elder Scrolls serisinin yeni oyunu Skyrim, Steam üzerinden 59.99$’lık fiyatlarıyla ön siparişe açıldı. Ancak bu oyunları kuru kuruya sipariş ettiğinizi düşünmeyin.

RAGE’i ön sipariş eden oyunseverler, 8 Ağustos tarihine kadar QuakeCon 2011’e özel olarak oluşturulan ve şu an %86 indirimle 70$’a satılan pakete fazladan bir %30 indirimle sahip olacaklar. Ayrıca bu oyunbaz arkadaşları The Wingstick isimli özel Team Fortress 2 eşyası bekliyor. Bununla birlikte id Software, oyunu ön sipariş edenlere özel olarak hazırladığı ve içinde çok özel bir pompalı, yarış sekanslarında kullanabileceğimiz bir Buggy, havalı bir zırh ve RAGE’in yumrukları adında bir muşta bulunan The Anarchy Edition paketi de hazırlamış.

Skyrim’i ön sipariş edenlerse Quake Con 2011 paketinde fazladan %20’lik bir indirimle beraber Team Fortress 2 için Tamriel Relic adında özel bir şapkaya sahip olacaklar.

Peki bu Quake Con 2011 paketinin içinde hangi oyunlar var?

Brink, Fallout: New Vegas (ve tüm ek paketleri), Fallout 3 Game of the Year Edition, Doom serisi, Quake serisi, Commander Keen, Call of Cthulhu, HeXen serisi, Oblivion, Morrowind ve dahası…

Bu arada Quake Con 2011’in başladığını da hatırlatalım yeri gelmişken. Steam’de de festival boyunca her gün yeni bir oyunun indirime girdiğini göreceğiz. Bugüne özel olarak Doom&Quake paketini %66 indirimle yalnızca 29.99$’a satın alabilirsiniz.

Bu arada 7 Ağustos’a kadar Quake 4 satın alanları Team Fortress 2”nin “rocket jump sever” Soldier’larının kullanabileceği orijinal Quake roket atarı bekliyor. Evet, kesinlikle kaçmaz…

Bir cevap yazın