Pure Football: Authentic Soccer’ın Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu

Ubisoft; Prince of Persia, Splinter Cell, Assassin’s Creed gibi  marka haline gelmiş oyunlarına her 2-3 yılda bir yenisini eklerken yeni oyun markaları da geliştirmeye çalışmıyor değil. Peki, Ubisoft’un sihirli şapkasından bu sefer nasıl bir oyun çıkacak?

Ubisoft, elini şapkasına götürüyor ve bu sefer bize (ilginç bir şekilde) daha önce hiç girmediği bir oyun türünden bir tavşan çıkartıyor. Bu yeni tavşanın adı Pure Futbol: Authentic Soccer. Evet, bu bir futbol oyunu ama bildiğimiz futbol oyunlarından biraz farklı, eskiden örneklerini çok sık gördüğümüz sokak futbolu türünde bir oyun.

230 elit, 17 efsane futbolcuyu seçebileceğimiz Pure Futbol’da istersek 1’e 1 veya 4’e 4 yapay zekaya karşı, istersek çoklu-oyuncu  ile arkadaşlarımıza karşı maçlar yapabileceğiz. Duyduğumuza göre Fenerbahçeli Alex, elit futbolcu grubundan, Beşiktaşlı kazma Recep de efsane futbolcu kadrosundan Pure Futbol kadrosuna girmeye başarmış :P.

Ubisoft’un bu yeni sokak futbol oyunu PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için 18 Mayıs’ta piyasaya sürülecek. Oyundan daha önce yayınlanan görseller ve videoları ise aşağıda bulabilirsiniz.

Ubisoft Pure Futbol Messi Gattuso

Ubisoft Pure Futbol Torres Puyol

Bu oyunun anons videosu.

Bu da oynanış videosu.

Görünüşe göre, EA Fifa Streets’e “ciddi” bir rakip geliyor. Ubisoft, futbol oyunu yapmaktan ne anlar diyenleriniz olabilir? Valla, bu soru benim de aklımı kurcalıyor…

4 Yorum

  1. blaster

    her zaman tarzı farklı futbol oyunlarını sevmişimdir,ataride goal 3 olsun ps2 de fifa street olsun hepsini severek oynadım bunu da oynarım diye düşünüyorum.. 

Bir cevap yazın