Prototype 2’den Yeni Oynanış Videosu

Radical Entertainment, yeni oyunlarında karşımıza çıkacak çok özel bir şekil değiştirme gücünü tanıtıyor: Asma Filizinin Gücü…

Deniz aşırı ülkelerde çıktığı bir dizi görevden döndüğünde sevdiği kadının biyolojik bir felakete kurban gittiğini öğrenen ve hemen akabinde Alex Mercer’ı öldürmek amacıyla çıldırmış bir şekilde RedZone’a dalan çavuş James Heller’ın hikayesine odaklanacak Prototype 2, 2009’da raflara çıkan selefinin vahşi şöhretini katlayarak devam ettirme niyetinde.

Geliştirici Radical Entertainment’ın yayınladığı bu yeni video James Heller’ın insanüstü güçlerinden biriyle tanıştırıyo bizleri: Power of Tendrils. Yani Asma Filizinin Gücü. Videoyu izlediğinizde neden böyle bir isme sahip olduğunu anlayacaksınız.

İyi seyirler.

6 Yorum

 1. gouranga

  Bu oyun stres ilacı gibiydi, az birşey oynayınca sinir-stres kalmıyordu 🙂

  Yalnız hikaye anlatımı çok açık değildi, sadece mercer değildir kötü adam tahminimce, bir de PARIAH kod adlı biri-birşey vardı, o nasıl bağlanacak acaba?

 2. Uğur Yurtsever

  Evet, oyunun 2012 yılı içinde çıkacağını düşünürsek grafiklerin daha da iyi iyileceğini öngörebiliriz. Daha yüksek çözünürlüklü dokuları en son aşamada giydireceklerdir muhtemelen.

 3. Zeratul

  Çok kişi oyunlarda olabilecek aksiyonun, hareketlerin en son noktasını arar, bence bu oyunda hepsi bir araya gelmiş oynayanlar bilir yapabileceklerimizin sınırı yoktu. Gayet zevkli bir oynanış ve senaryoya sahipdi 2. oyunda da bu katlayarak devam edecek şimdiden sabırsızlanmaya başladık 🙂

  Türkçe bir videosuda yapılmış Aral Games tarafından onlarada teşekkür ederiz

  http://www.youtube.com/watch?v=KyXxFOYN6X8&feature=player_embedded

Bir cevap yazın