Prototype 2 PC’ye Geç Çıkacak

Ne o şaşırdınız mı? Bir kötü haberimiz daha var!

Deniz aşırı ülkelerde çıktığı bir dizi görevden döndüğünde sevdiği kadının biyolojik bir felakete kurban gittiğini öğrenen ve hemen akabinde tüm bunların sorumlusu olarak gördüğü Alex Mercer’ı öldürmek amacıyla çıldırmış bir şekilde RedZone’a dalan çavuş James Heller’ın hikayesine konuk olacağımız Prototype 2’den PC oyuncularına bir kötü bir de kötü haber var (evet, yani iki kötü).

Daha önce her üç platform için de 27 Nisan’da raflarda olacağı açıklanan oyun, PC için biraz gecikmeli gelecek. Birazcık… Üç ay kadar. Zira geliştirici Radical Entertainment’ın Facebook’tan yaptığı açıklama, oyunun PC için 24 Temmuz’a ertelendiğini gösteriyor.

Öte yandan hareketli temalar, avatarlar ve yapım videolarının yanı sıra çeşitli oyun içi görevler, etkinlikler, eşyalar ve bonus mutasyonlar içerecek Prototype 2 RADNET Edition da duyuruldu. Tek kullanımlık bir kod ile aktive edilecek ve toplam 55 parçadan oluşan bu çok özel içerik de oyunu erkenden satın alanlara özel olacak. Unutmadan… ve tabii ki sadece konsol oyuncularına.

Oynayamayacağınız içerik için yayınlanan tanıtım videosunu da hemen aşağıda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

2 Yorum

Bir cevap yazın