Prison Break: The Conspiracy İlk Videosuyla Karşımızda

Diziler konusunda cahil bir genç olduğumu itiraf etmeliyim. Biliyorum, bundan utanç duymam lazım; dizilere ayırmam gereken zamanda gizli gizli Akira Kurosawa, Federico Fellini filmleri izledim özür dilerim.

Yine de Prison Break’le alakası olmamış birisi olarak, Mart’ın sonunda PC, PS3 ve Xbox 360 için raflarda Prison Break: The Conspiracy’nin de hapishanede geçeceğini ve diziden akıllarda kalan birçok karakteri görme şansına (?) erişeceğimizi söyleyebilirim. (öngörü dediğin böyle olur.)

Ancak dizinin hayranlarının beklentilerinin aksine, The Conspiracy’de Michael Scolfield’ı değil; daha önce herhangi bir sabıka kaydı olmamasına rağmen Michael Scolfield’ın neden bir banka hırsızına dönüştüğünü öğrenmeye çalışan “The Company” ajanı Tony Paxton’a hayat vereceğiz. Videoda da göreceğiniz üzere Tony Paxton olarak borulara asılacak, yerlerde yuvarlanacak ve zamanımızın bir kısmını da asansör boşluklarında geçireceğiz. Gerçekten etkilendim.

Ben yine de Behlül’ü kontrol edeceğimiz bir Aşk-ı Memnu stealth action‘ı beklemeye devam ediyorum. Borulara asılma ve yerlerde yuvarlanma da olabilir.

3 Yorum

Bir cevap yazın