Prince of Persia: The Forgotten Sands Videosu ve Çıkış Tarihi

Ubisoft ünlü Prince of Persia serisinin yeni üyesini duyurmuştu. Büyük bir hevesle girdiğimiz ilk haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Oyun dünyasının Oscar’ı sayılan Spike Video Game Awards gecesinde 2009’a damgasını vuran oyunlara ödüllerin verildiği gibi gelecek için oyun haberleri de duyurulmaya başlandı.

Son çıkan POP oyunu Prince of Persia: Prodigy’nin devamı olmayan. Herkesin asıl hayranı olduğu Sand of Time serisini devam ettirecek Prince of Persia: The Forgotten Sands’dan ilk görüntülerle sizi baş başa bırakıyorum. Bu arada unutmadan oyun 2010 Mayıs ayında bizlerle  (umarım) olacak.

popg4-noscale.jpg

popg2-noscale.jpg

prince2-noscale.jpg

popg1-noscale.jpg

popg3-noscale.jpg

4 Yorum

  1. SeRkaN

    Prince of persia 4 ü neden  beğenmediğinizi anlamış değilim oda en az eskileri kadar mükemmeldi hatta bence T2T den daha güzeldi ELİKA nın yardımlarıylada oyun mükemmel bir hal alıyordu derdinizi anlamış değilim :

  2. princeakdag

    prince of persia 4’ün begenmeme sebebim kendimce cok cizgi film’si olmus prince of persia warrior  within. ve two throness yerini alamamamıs ilk oyunu bile daha güseldi sands of time. ama bu seferki oyunu prince of persia forgetten sands mükemmel bence sanki oynarken film izliyormus gibi oluyorsun hd’lii monitörde 3 boyutlu gözlüklen oynamayı deneyin inanamıcaksınız prince’e yapılan saldırılar sanki size yapılıor ben bi o yana bi bu yana kacıyordum bilgisayarınn önünde xD süper’ UBİSOFT’a binlerce teşekkürler.

Bir cevap yazın