Prince of Persia: The Forgotten Sands PC İçin Biraz Daha Gecikecek

Daha önce Prince of Persia: The Forgotten Sands PC versiyonun konsollardan iki hafta sonra piyasaya sürüleceğini haber yapmıştık. Ubisoft, beklendik bir hareketle oyunun çıkış tarihini bir hafta daha ötelediğini duyurdu. Yani The Forgotten Sands’in PC versiyonu 11 Haziran’da PC’den vazgeçemeyenler ile buluşacak.

Üç hafta çok uzun bir süre değil en azından Assassin’s Creed 2’de olduğu gibi konsol oyuncuları, Assassin’s Creed 2’yi oynamış, bitirmiş ve çoktan unutmuşken biz oyunla yeni tanışmayacağız.

Konsol oyunlarının neden PC’ye gecikmeli geldiği hakkında fikirlerimiz var ama sanırım bu tamamen yeni bir makale konusu. Bu stratejiyi uygulayan tek firma Ubisoft değil, o yüzden Ubisoft eleştirilerimizi bir başka habere saklıyoruz :).

Prince of Persia: The Forgotten Sands’in çıkışını beklerken oyun için yayınlanan ve tekrar izlenmeyi hak eden “süper oynanış” videolarına bakmak istersiniz diye düşündüm. Keyifli seyirler…

10 Yorum

 1. Ziyaretçi

  Adamlar tek vuruşta mı ölüyorlar yoksa bana mı öyle geldi? aman Allah’ım prensi bugünlere getiren Ubisoft’a benim de tek sözüm var Prensin yakasından düşsün artık daha ne kadar kirletecek bu efsaneyi!

 2. Can

  Ubisoft Prınce of persia yı Two thronesten sonra bozdu abarttılar oyunu evet ubisoft diğer çıkacak olan prınce leri sands of time warrior wıthın ve two thrones türü yaparsa oyun daha çok ilgi görür bence …

 3. Ziyaretçi

  Hem ayrıca madem bu prensin büyü yetenekleri vardı neden hiç bir seride görmedik de son anda Forgotten Sands’te karşımıza çıktı:D:D Sands of Time’da yoktu öyle bir dalga.Bu da sonuçta ondan sonrasını anlatan bir oyun değil mi?:D Ah Ubisoft cebini dolduracağına o boş beynini doldur azıcık.

 4. Ziyaretçi

  prince nin büyü güçlerini sorgulayan arkadaşa söylüyorum.

  o büyülü güçler bu oyunda ortaya cıkan bayan karakterin prince ye kazandırdığı güçler oluyor.yani o büyüleri o bayan karakter veriyor.daha önce ve sonrasında bu güçlerin olması hiç önemli değil

 5. GameGain

  Nasıl önemli değil arkadaşım? Tamam kadın güçleri verdi mantıklı,ama sonrasında nereye gitti bu güçler? Warrior Within’de nerdeydi,Two Thrones’ta nerdeydi? Sırf aksiyon olsun cep dolsun diye oyun yapılmaz biraz mantık aramak da lazım bence.Büyü güçleri fena değil ama sanki sonradan oyuna numara katmak için düşünülüp konmuş gibi geldiler bana.

     Ha bu arada 11 Haziran denildi çıkış tarihi için fakat hala resmi sitede pcye çıktığına dair bir şey bulamıyorum.Acaba bir erteleme daha mı geldi? Yanıtlarsanız memnun olurum.

Bir cevap yazın