Prince of Persia: The Forgotten Sands Duyuruldu

Ünlü oyun serisi Prince of Persia’nın yeni oyun Ubisoft tarafından duyruldu.  Oyunun adı Prince of Persia: The Forgotten Sands ve çıkış tarihi Mayıs 2010. Sevindirici haber ise oyunun The Sands of Time serisi ile bağlantılı olacağı. Hatırlarsanız sitemizde incelemesinin de çıktığı ve 2008 yapımı olan Prince of Persia’nın seri ile alakası yoktu. Hatta oyunda bile “Prince” kelimesi geçmiyordu. Ancak oyunun adı Prince of Persia idi. Adı nedeniyle The Sands of Time serisi ile karşılaştırılan oyun POP fanatikleri tarafından çok eleştirildi. Ancak bu eleştiriler oyunun kötü olduğu yönünde değildi. İsmin kullanımı hakkındaydı ve haklıydılar.

prince of persia 5

Bazı söylentilere göre Ubisoft oyun severlerin yönlendirmeleri sonucu  Prince of Persia: The Forgotten Sands’ı şekillendireceği yönünde. Yani  oyuncuların şimdiye kadar verdiği güzel fikirler bu oyunda bir araya gelecek. Şimdilik oyun hakkında şuan söylentiler ve resmi olarak duyrulmasın başka bir haber yok.

3 Yorum

  1. eonder87

    inşallah 4. oyunda oldugu gibi kılıç kullanmayı engellerlerse oyunu oynamam eger eski oyunlar gibi kılıç çeşitliligi kullanma özgürlügü ve gerçekçi saldırılar ve kan olması cok iyi olur birde dovuş koreografisi cok önemli eski oyunlarda oldugu kadar veya biraz daha iyi olsa yeter 4. oyun gibi olmasında

Bir cevap yazın