Prince of Persia: The Forgotten Sands Çıkış Tarihi Kesinleşti

2010 yılı Ubisoft’un yeni IP yaratmak yerine elindekilere yeniden şekil verme yılı olacak gibi. Splinter Cell: Conviction, Ghost Recon: Future Soldier, Silent Hunter V, Settlers 7, Rainbow Six 18… (tamam bu sonuncusu yok.)

Ubisoft’un bir diğer temcit pilavı ise, Prince of Persia: The Forgotten Sands. Bu tip kılıçlı kalkanlı kafa göz girişmeli duvarlarda yürümeli oyunlara hayran olan Talha arkadaşımız, sık sık size bu konuda haberler sunuyor zaten.

Açıkçası Ubisoft’un aynı oyunların iterasyonlarıyla bizi etkileme kurnazlıklarına karnım tok olduğu için bu oyun hakkında da pek bir beklentim yok doğal olarak. Muhtemelen giriş videosunu “esc” ile geçip sistemimin saniyede 60 kare aldığından emin olduktan sonra uninstall edeceğim. Yine de aramızda bu oyunu merakla bekleyenler olabilir. O yüzden müjdeli haberi vereyim.

Ubisoft, bugün yeni oyunlarının 18 Mayıs’ta; yani Ben Kingsley, Jake Gylenhaal ve Alfred Molina gibi usta oyuncuları izleme şansı yakalayacağımız Sands of Time sinema filminden bir hafta önce, raflarla buluşacağını açıkladı.

Umarız oyunun DVD’si arabanızın aynasına yakışır. 🙂

5 Yorum

 1. Tahir Meylani

  Buradan söylüyorum, oyun fail olacak gibi. Rogue Warrior incelemesinde de yazdığım gibi, eğer büyük bir firma, yeni çıkaracağı oyun için pek reklam yapmıyorsa, o oyun büyük ihtimal kötüdür.

  Oyun mayısta çıkacakmış daha bir tane video görmedik oyundan ama ilerki günlerde sağlam bir reklam kampanyası olursa onu bilmem.

 2. ali

  çok mutlu oldum ya bu oyunun tam bir hastasıyım son çıkardıkları seri tam bir fostu ama diğer üçünü en az 20şerkere bitirmişimdir en çok oynamaktan zevk aldığım oyun prens of persia…

 3. Ziyaretçi

  Sen Ne Dion… Ubisofta Bu Oyunun Hayranıyım Fanıyım1. Sinden Beri Oynuorm Sands Of Time Dan Beri Warrior Within  The Two Thrones – Prince Of Persia 4 Hepsinden Büyük Zevk Aldm Sadece 4 Te Biraz Cizgi Animasyonla Batırmışlardı Yeni Trailerleri İzlediysen Eğer Bu Sorununda Düzeldiğini Görrsün Daha Prince Of Persia 3 D Ye Geçmeden Oynayanlarım Ben… Her Zaman Ubisoft Bu Oyunun Bu Serisine Cok Özen Göstermiştir… Bir Kere Hikayesini Bilseydin Gözlü Girişmeli Yazmazdın+ Ubisoft Kurnazlık Yapıp Malzemeden Çalmıyor Her Zaman En İyisini Yapior Sen Neyin Dırdırını Yapıon Ya Gül Gibi Oyuna Laf Atmıssın Resmen!

 4. GameGain

  Ben de bir Prince Of Persia fanı olarak çıkan 2008 oyunu da dahil olmak üzere bütün Prince Of Persia’ları büyük bir zevk alarak oynadım.Yalnız Forgotten Sands bana biraz fazla ÇOCUKSU geldi.2008 oyununa laf edenlerin buna neler diyeceğini hayal bile edemiyorum açıkçası:D Tamam kalabalık düşman ortamı hoş ama tek vuruşta da ölmesinler be kardeşim ne var elinde adamın bu kadar güçlü acaba?:D:D Bence Forgotten Sands serinin en iğrenç oyunu olacak.  

  ÖNEMLİ NOT:PRENS BİR BÜYÜCÜ DEĞİL SAVAŞÇIDIR.

Bir cevap yazın