Powercolor’dan Tam Bir Eyefinity Sistem Ödüllü Yarışma

Powercolor, ATI’nin Eyefinity özelliğini en çok öne çıkaran firmalardan biri sanırım. Daha önce sizlere Powercolor’ın tek monitörde beş ekrana kadar çıkış sağlayabilen dünyanın ilk ve tek HD 5770 ekran kartını ve tek ekranda altı monitöre destek veren HD 5870 ekran kartını haber yapmıştık.

Bu haberler Powercolor’ın iş Eyefinity’e gelince ne kadar iddialı olduğunu gösteriyordu bizlere. Powercolor şimdi de sizin Eyefinity teknolojisi hakkındaki görüşlerinizi bekliyor. Yarışmanın adı “Sınırsız olanaklar, Eyefinity ile sana geliyor”. Katılma şartlarını ve Powercolor’ın yarışma bültenini aşağıda bulabilirsiniz.

Taipei, Taiwan -1 May 2010- AMD grafik kartlarının lider üreticisi TUL Corporation “Sınırsız olanaklar, Eyefinity ile sana geliyor” yarışını anons etti. Bu günden başlayıp 23 Mayıs’a kadar dünyanın her yerinden oyuncular tam bir Eyefinity sistem kazanmak için “Eyefinity ile nasıl avantajlar sağlanır” hakkındaki görüşlerini paylaşarak yarışmaya katılabilirler.

Hiç evinizde Eyefinity sisteme sahip oluduğunuzu düşündünüz mü ? Bir Eyefinity sistemi nasil ve ne için kullanırdınız ? Yarışmaya düşüncelerini ve hayallerini getir ve gerçek olması şansını yakala. 1 Mayıs 23 Mayıs tarihleri arasında, PowerColor’a üye ol ve vizyonunu sun, tanımlamayı resim ile gir ve senin ve fikirlerin icin açık oylama yapılsın. En iyi 2 resim, seçilecek ve PowerColor’dan ödül kazanacak. Katılımcılar favorilerini oylayacaklar ödül kazanmak için. Görüşünü paylaşman için bekleyemiyoruz . 

Yarışmaya katılmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın