Portal 2 Tamamlandı

Gabe Newell açıkladı.

Evet, kabul ediyorum, özellikle E3 2010’un öncesinde ve sonrasında çok eleştirdik, çok kızdık, kızdırdık. Şimdiyse sıra imkanları olsa Valve’ın kapısında yatacak veya hayırlı bir evlat sıcaklığında Gabe Newell’ın boynuna atlayıp kulağına onu ne kadar sevdiğini fısıldayacak arkadaşları sevindirmeye geldi. Zira Gabe Newell, 2011’in (hatta 2010’un bile) merakla beklenen oyunları arasındaki yerini çoktan almış Portal 2’nin tamamlandığını ve ufak birkaç prosedürün ardından basıma gönderileceğini açıkladı.

Dota 2 içinse takvimler 2011’in sonlarına ayarlanmış durumda.

Ne var ki Half-Life 3 (veya Episode 3 ya da her neyse) için henüz net bir açıklama gelmiş değil. En azından 2011’in son çeyreğinde bir “kaynak kodları çaldırdık” umudumuz devam ediyor.

5 Yorum

 1. Ziyaretçi

  Bak hala ya.Adamlar resmen mort etti sizi,hala valve fanlarına laf sokma arayışındasınız.RTE’nin kendine cevap veremeyecek kişilere medyayla saldırmasının alt versiyonu.

 2. Uğur Yurtsever

  Medyadaki tüm Valve haberlerini saniye saniye takip edip anında yorum yapıştıran arkadaşları unutmuşuz kusura bakmayın. Sizi de seviyoruz. Kimseye laf sokma arayışı içinde değiliz merak etmeyin, içiniz rahat olsun. 🙂

 3. kadiR

  neyse oyun çıksında o zaman görürüz inanın beklemekle daha çok yıpratıyorsunuz kendinizi hiç kasmıyacan hayatına bakıcan çıkarırsa güzel olursa fanlıgını da boylugunu da yaparım yok olmazsa hehe dünyadaki tek oyun değil ya. he bu arada valveye bunca yükün verilmesi ve eleştirilmesi başarısındandır. yoksa değmiyecek haberi yapmazlar bile ehehe

  dimi?

Bir cevap yazın