Portal 2 Hakkında Yeni Detaylar ve Resimler

Dün, sabahın ilk ışıkları odanızı aydınlatırken Portal 2’nin resmi olarak duyurulduğu haberini siteye eklemiştik. Bu gün ise Gameinformer dergisindeki Portal 2 sayfalarının taramaları internet düştü. Bu resimleri yayınlamak ne kadar etik tartışılır ama bu ayrı bir konu. Artık Gameinformer kusura bakmasın…

Asıl denek Chell değil bizlermişiz! Valve bir kez daha bizi etkilemeyi başarıyor. Portal bir kandırmaca, Cake is a lie… Portal 2 ile asıl maceraya başlıyoruz. İlk oyunda olduğu gibi gene Chell’i yönetiyoruz. Portal silahımız ise aynı şekilde bizlerle olacak.

portal2scan2

Portal 2 devasa mekanlara sahip olacak.

Portal 2 Test Area

Portal 2'de yeni ve karmaşık teknolojilerle karşılaşacağız

Portal’ın simgelerinden biri olan GlaDOS da Portal 2’de yer alıyor. Resimlere ve yazanlara bakacak olursak devasa mekanlarda, ilk oyunda olduğundan daha zor bulmacaları çözerek yolumuza devam edeceğiz. Ayrıca açılan portallar için artık hava da bir etmen durumunda… Daha fazla tarama resimlerine ulaşmak için buraya bakabilirsiniz.

Son olarak Gameinformer dergisinde Poral 2’nin, Half Life Episode 3 ile bağlantısı olacağına dair kanıt niteliğinde bir resim yer alıyor. Resmi görmek için buraya bakmanız yeterli olacaktır.

Kuvvetle muhtemel şuan pazar vesilesi ile uyuyorsunuz, artık uyanınca gelişmelerin heyecanını beraber paylaşırız. Ben Napoleon: Total War’da achievement kasmaya devam edeyim *-<8D

5 Yorum

  1. Tahir Meylani

    Bende bir şeyler ekleyeyim. Valve, Portal 2’yi tam sürüm oyun fiyatına satacak yani 50 dolar olacak oyun. Ön siparişler başlamış durumda.

    Çok merak ediyorum 50 dolar oyun fiyatının içini doldurabilecek ne sunacaklar önümüze.

    Yine Co-Op ve içi boş bir oyun mu? Yoksa ilk oyunun senaryosunu çok daha ilginç yerlere götürebilecek bir hikaye mi?

Bir cevap yazın