PlayStation Store Önümüzdeki Hafta Açılıyor

Sony’den sevindirici haber geldi.

PlayStation Store logoPlayStation Network’un kısmen açılması ve oyunların online modlarına erişimin eski haline gelmesiyle gözler PlayStation Store’a yönelmişti. Görünüşe bakılırsa, PS Store için daha fazla beklemeyeceğiz. Zira Sony, yayıncı ve geliştirici ortaklarına gönderdiği bir bildiri ile PlayStation Store’u 24 Mayıs’ta açmayı düşündüklerini açıkladı.

Gamasutra‘nın haberine göre; Sony, gönderdiği bildiride PlayStation Store ve PS+ için hazırlanmış içeriklerin takvimini de paylaşmış. Buna göre;

  • 24-27 Mayıs tarihleri arasında: 26 Nisan-3 Mayıs içeriği
  • 27 Mayıs- 31 Mayıs arasında: 3- 10 Mayıs içeriği
  • 31 Mayıs- 3 Haziran arasında ise: 10 Mayıs- 3 Haziran arasındaki 3 haftalık içerik

PlayStation Store’daki yerini alacak.

24 Mayıs, aynı zamanda Sony’nin PSN kullanıcılarına sunduğu ücretsiz PS+ üyeliğinin de başlangıç tarihi. Aynı şekilde Sony’nin Hoşgeldiniz Programı kapsamında sunduğu orijinal oyunlar da bu tarihten itiraben indirilebilecek.

Yalnız Sony, gönderdiği bu bildiri notunda, yayıncılardan talep gelmesi halinde değişiklikler yapılabileceğinin de altını çizmiş. Yani bu takvimde ufak değişiklikler yaşanabilir.

Güzel haber.

1 Yorum

  1. şükrü

    ben ps3den mag oynuyorum harita indiremiyorum. girdim sorun yoktu kredi kartı numarasını yazdım herşey tamamdı hata verdi başka kart denemek istedim olmuo hep eski kart numarası çıkıyor napabilirim delirtti olmuo yardımcı olabilirmisiz yada kim olabilir? teşekkürler şimdiden…

Bir cevap yazın