PES 2011’den 8 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu

Çıkış tarihi henüz netlik kazanmamış olsa da oyundan videolar gelmeye devam ediyor.

2010’un son çeyreğinde raflarda olmasını beklediğimiz PES 2011 için çarpıcı detaylar ve yeni bir video Temmuz ayında ortaya çıkmış ve biz de sizlerle paylaşmıştık.

Bugünse oyundan 8 dakikalık yeni bir oynanış videosu internete sızdı. Videoda oyunun görsel yönden ve animasyon açısından bir adım ileri taşındığını rahatlıkla görebiliyoruz. Oyuncuların top sürüşü de elden geçirilmiş belli ki. Ayrıca futbolcuların saha içinde yaptıkları enteresan hareketler de çeşitlendirilmiş. Ancak birinin Konami’deki arkadaşlara o taktik ekranındaki ses efektinin rezalet olduğunu söylemesi lazım. Yani estetikten bu kadar mı uzak olunur be kardeşim. 

PES 2011’in bu sefer PC platformunu da fethetmeye gelen FIFA 11 karşısında ne yapacağını görmek için merakla bekliyoruz (bu ara da hep merak içindeyiz ya hadi hayırlısı).

Not: Video şimdilik Youtube’dan. Daha düzgün bir kaynak bulduğumuzda değiştireceğiz.

PES 2011 menu

4 Yorum

  1. punisher_89

    Teşekkürler Uğur abi muhteşem bi videoydu canlı yayında maç seyretmiş gibi oldum grafikler gayet iyi sanırım caponlar motion capture teknolojisini bu oyunda konuşturmuş gerçeğe yakın fizik öğeleri var

  2. Emre YURT

    Videoyu izledim ses olayını bende katılıyorum acil değişime gidilmeli,hareketler fizikler başarılı gördüğüm kadarıyla Grafikler mükemmel değil ama o da elden geçmiş bellli oldukça güzel duruyor.Konamiden tek isteğimiz LİSANS yeter artık abuk subuk isimlerle yıllardır top koşturuyoruz al şu lisansı…

Bir cevap yazın