PES 2011 Beta Kayıtları Başladı

Acele edin!

Bu sonbahar, her üç platformda da tam bir futbol savaşına sahne olacak. Zira artık ne Konami’nin konsollarda pazar payı kaybetmeye tahammülü var; ne de EA’in Konami’ye daha fazla PC oyuncusu kaptırmaya…

Bildiğiniz gibi EA, son iki yıldır Xbox 360 ve PS3’te büyük başarı yakalayan yeni nesil FIFA’sını 1 Ekim’de PC sahipleriyle de buluşturmaya hazırlanıyor. Konami cephesindeyse, birçok yeni oynanış mekaniği ve gelişmiş online özelliklerle gelen PES 2011 için hummalı bir çalışma var. Hatta Konami, bir adım daha ileri giderek PES fanlarının uzun süredir beklediği Master League Online modu için bir de beta test aşaması başlatıyor.

Önümüzdeki Salı günü (17 Ağustos) başlayacak beta test aşamasında yer alabilmek için buraya tıklayarak kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ancak bu beta test ne yazık ki yalnızca PS3 ve Xbox 360 platformlarını kapsıyor.

PC sahipleri için meşale ve tırpanları alıp Konami kapılarına dayanma vakti…

RE 4 Meşale

Bu sefer Tahir'in desteğini alamayabilirsiniz; zira kendisi bu yıl tavrını FIFA'dan yana koydu.

7 Yorum

  1. Skyr3x

    EA FIFA ile zihnimde yalancı milleti kandıran bir konumdadır. Kimse bu duruma alınmasın her sene söyledikleri ve  PcCiçin2005ten beri çıkarttıkları fiyaskolarla en fazla bu ünvanı haketmektedir. PESin lisans sorunu olmasa çoktan haltetmişlerdi PC de FIFA yı.

  2. Ziyaretçi

    yapmağğ :'( telafi ederler bu sene ya.yoksa ben de (du hesaplıyım) 06dan beri fifa oynamıyorum pcde.ama 99un,2000’in (xD),2002 world cup’ın hatrı var.meleklerin sözü var.uahauhuauhea yalın stayla

Bir cevap yazın