Palit 8800GT modellerini duyurdu

Dün Asus’un 8800GT bültenini yayınlamıştık ve firmaların yavaş yavaş 8800GT ürünlerini çıkarmaya başladıklarını belirtmiştik. Bugün de Palit’in 8800GT modellerinin basın bültenini yayınlıyoruz.Palit Microsystems, kendi dizaynı olan soğutma çözümü ve 3- fazlı güç besleme devreleri ile donatılmış Palit GeForce 8800GT modelini duyurdu!Dünyanın önde gelen ekran kartı üreticilerinden Palit Microsystems, ekran kartı pazarındaki öncülüğünü kendi dizaynı olan Palit GeForce 8800GT ile bir kere daha kanıtlıyor. Palit, kendi soğutma çözümü ile donattığı GeForce 8800GT modeli ile daha yüksek termal performansın yanında daha düşük gürültü oranı vaat ediyor.* Palit, GeForce 8800GT modelinde kullandığı devrim niteliğindeki soğutma çözümünün etkili ısı iletkenliği ve düşük gürültü oranı sayesinde Nvidia referans dizaynlarından daha fazlasını sağlayacak.

* Palit AR-GE ekibinin dizaynı olan bu etkili soğutma çözümü özellikle hız aşırtma tutkunlarının daha yüksek hızlarda daha düşük sıcaklık değerleri almalarını sağlayarak daha stabil hız aşırtma deneyimi yaşamalarına olanak sağlayacak.

* Etkili soğutma performansının yanında Palit AR-GE ekibinin dikkate aldığı bir diğer husus ise düşük gürültü oranı olmuştur. 29.5dB seviyesine kadar çekilen gürültü oranı sayesinde bu konuda hassas olan kullanıcıların 8800GT tercihleri arasında Palit’in kendi soğutma çözümü ile donattığı GeForce 8800GT önemli bir avantaja sahip olacaktır.

* Hız aşırtma tutkunları için olmazsa olmaz konulardan biri de daha etkili güç besleme devreleridir. Ekran kartı pazarındaki 2 fazlı yapının hakimiyetine rağmen Palit GeForce 8800GT sahip olduğu 3 fazlı güç besleme devreleri sayesinde grafik kartının daha düşük sıcaklıkta çalışmasını ve hız aşırtma tutkunlarının hava fazla hız aşırtma potansiyeline sahip olmalarını sağlayacaktır.

Palit GeForce 8800GT, güç, performans ve fiyat kombinasyonu ve SLI desteği sağlayan nVIDIA’nın en son grafik işlemcisi ile donatılmıştır. 112 adet stream işlemcisi, 256-bit bellek arayüzü ve diğer standart GeForce 8 serisi özellikleri ile yeni bir DirectX 10 deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Palit, hız aşırtma tutkunlarının gözdesi olan Sonic versiyonlarının bir yenisini de GeForce 8800GT Sonic ile kısa bir süre içerisinde Türkiye pazarına sunacak.Palit GeForce 8800GT serisi ürünler beklemeye değer.Forum tartışması için tıklayın.

Bir cevap yazın