Packard Bell Dot U Serisi Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıttı

Packard Bell, “boyu bir dergiden küçük, yüksekliği bir metal para ve ağırlığı tüy kadar hafif olan” yeni dizüstü bilgisayar serisi dot U’yu duyurdu.

Packard Bell Dot U

11.6 inç ekrana sahip dot U serisi bilgisayarlar gelişmiş sosyal ağ etkileşim özellikleriyle ön plana çıkıyor. Packard Bell Sosyal Ağlar tuşuna basarak ve ekranın sağındaki özel bir stile sahip kullanımı kolay kenar çubuğunu kullanarak Facebook, YouTube™ ve Flickr gibi favori ağlarınıza erişmeniz mümkün. Bir internet tarayıcısı başlatmanıza gerek kalmadan, doğrudan masaüstünüzden anında yorum gönderebilir, oyun oynayabilir, profilinizi güncelleyebilir, fotoğraf ve videolarınızı görüntüleyip paylaşabilirsiniz.

Packard Bell Dot U

Dot U serisinin, kalınlığı 1 inçten az olan kasasının altındaki donanımlarına baktığımızda ise Intel Core™ mobil işlemcileri ve bu işlemcilere entegre Intel HD serisi ekran kartları karşımıza çıkıyor. 640 GB’a kadar depolama alanı sunabilen dot U serisi bilgisayarlar kart okuyucu, 1.3 megapiksel dahili kamera, çoklu dokunmatik destekleyen touchpad, HDMI çıkışı, 8 saat pil ömrü ve Adobe® Photoshop Elements 7 programı ile birlikte geliyor.

Dot U serisi bilgisayarların fiyatı 449 $ + KDV’den başlıyor.

Packard Bell Dot U

Bir cevap yazın