Oscar Sahibi İkili Ghost Recon Filmi İçin İşbaşında

Ubisoft’un yeni Ghost Recon oyunu Future Soldier üzerinde çalıştığını sizlere duyurmuştuk hatırlarsanız. Bizleri daha önce hiç gitmediğimiz yerlere götüreceği iddia edilen ve önceki Ghost Recon oyunları gibi Ubisoft Paris stüdyolarında geliştirilen Ghost Recon: Future Soldier’ın tahmini çıkış tarihi Aralık 2010. Dahası, oyunun çıkış tarihinde bizi bir başka sürpriz bekliyor.

Ubisoft bugün yaptığı bir açıklamayla Assassin’s Creed ile başlattığı kısa film geleneğini Ghost Recon: Future Soldier ile devam ettireceğini duyurdu. Future Soldier’ın öncesindeki olayların anlatılacağı ve 20 dakika uzunluğunda olması planlanan filmin yapımcı kadrosu ise oldukça kuvvetli. Children of Men (Son Umut) filminden anımsayacağımız yazar Tim Sexton’ın yanı sıra; geçtiğimiz Pazar günü Kodak Tiyatrosu’nda Logorama ile en iyi kısa film dalında Oskar heykelciğini kucaklayan ikili François Alaux ve Harve de Crecy, Ghost Recon: Future Soldier kısa filminde de birlikte çalışacak.

Ubisoft’un 10 milyon $ civarında bir bütçe ayırdığı yapımın, oyunun raflarla buluşmasıyla birlikte yayınlanması bekleniyor. Ne var ki, filmi izleyebilmek için Ubisoft sunucularına bağlanacak özel bir gözlüğe ihtiyacımız olacakmış.

1 Yorum

Bir cevap yazın