Operation Flashpoint: Red River Çıkış Tarihi Açıklandı

Çin ile Amerika bir kez daha karşı karşıya…

2011 yılı FPS oyunlarına doyduğumuz bir yıl olacak şüphesiz. Operation Flashpoint: Red River bu kadar iddialı FPS oyunu arasından sıyrılmayı başarabilir mi? Açıkcası, durumu biraz zor gözüküyor, yine de aksiyon/taktik FPS’e kayan oynanış dinamikleri ile Red River, sınırlı bir kesimin ilgisini çekebilir.

Belki ilk oyundan daha iyi bir sunum ve daha merak uyandırıcı bir hikaye, Red River’ı beklenmedik bir şekilde başarılı bir oyun bile yapabilir; zira ilk oyunda olmayan bu öğeler oyunun akıcılığında bir hayli soruna neden oluyordu.

Neyse lafı fazla da uzatmadan Red River’ın çıkış tarihini açıklayalım. Oyunun dağıtımcısı Codemaster, Operation Flashpoint: Red River’ın 21 Nisan’da Avrupa’da, 26 Nisan’da ise Kuzey Amerika’da oyunseverlerin ilgisine sunulacağını açıkladı.

Demek ki, oyunun çıkmasına yaklaşık 2 ay var. Bu süre zarfında oyundan bilgi akışına hazır olun. Hadi başlangıcı da aşağıdaki video ile biz yapalım :).

1 Yorum

  1. KIMLIKSIZ DEVLET

    17 YILDIR BILGISAYAR OYUNU OYNARIM BU ZAMAN ZARFINDA SUNU KESINLIKLE KATI BIR SEKILDE BELIRTMEK ISTERIM….OPERASYON FLASHPOİNT DRAGON RISING SERININ IKINCISI VE SONUNCUSUYDU…TAM 11 ZORLU GOREVDEN OLUSUYORDU FAKAT AYNI ZAMANDA 17 YILLIK PROFESYONEL BIR CS OYUNCUSU OLDUGUM ICIN TABIKI BENI ZORLAMADI….AMA BEN BU KADAR GERCEKCI BU KADAR REALITEYE SADIK KALINMIS BIR BASKA OYUN DAHA OYNAMADIM…HAKKINI VERMEK LAZIM…NE CALL OF DUTY MODERN WARFARE-2 NE MEDAL OF HONOUR 2011 NEDE BU TURDE BIR BASKA OYUN KESINLIKLE OPERASYON FLASHPOINT DRAGON RISING ILE BOY OLCUSEMEZ….GORSEL EFEKT ISTEYENLER ICIN DIGER OYUNLAR CEZBEDICI OLABILIR SAYGI DUYARIM AMA KANIMCA BELLI BIR YAS USTU ARKADASLAR ICIN TAHMIN EDIYORUM GERCEKCILIOK DAHA AGIR BASAR BIR OYUNDA…..GERCEKTEN KENDINIZI SAVASTA HISSETMEK SILAHLARIYLA VURUSUNUZLA VURULMANIZLA OLUMLE KALIMLA TAKTIK ILE VE DAHA AKLIMA GELMEYEN BIR COK NEDEN ILE HISSETMEK ISTIYORSANIZ BU OYUNU OYANAMALISINIZ…SIMDI OKUYANLAR DIYECEKLER KI BU OYUNUN HICMI BIR EKSISI YOK….EVET VAR ADAMLARA COK KIZDIM BIR KONUDA…NEDEN MI…? BENCE OYUNUN BOLUMLERINI COK AZ TUTMUSLAR DAHA COK GOREV OLABILIRDI :-))) ABARTMIYORUM OYNAYIN BITIRDIKTEN SONRA KESINLIKLE AMA KESINLIKLE DOYMADIGINIZI FARK EDECEKSINIZ…BEN EMINIM KI SIMDI BU SERININ SON SURUMU OLAN RED RIVER ONDAN DAHADA MUKEMMMEL OLACAKTIR GORUYORUM KI GORUNTULER SILAHLAR ASSAHI YUKARI AYNI TARZ….DORT DEGIL SEKIZ GOZLE BEKLIYORUM…..

Bir cevap yazın