Openaire: İş İstasyonuna Dönüşen Laptop Çantası (Tasarım)

Dizüstü çantasından çok daha fazlası…

Dizüstü bilgisayarların ortaya çıkışının gayet anlaşılabilir bir sebebi vardır: elinizin altında taşıyabileceğiniz bir PC gerekliliği.

Fakat dizüstü bilgisayarların aynı zamanda pratik olmaları ve her yerde rahatça kullanılabilir olmaları gereklidir. İşte, Tasarımcı Nick ve Beau Trincia kardeşler, dizüstünün rahatlık anlayışını geliştirdiklerini ilginç bir dizüstü çantası ile daha da ileri götürüyorlar.

Openaire adlı sıradışı dizüstü çanta daha konforlu bir kullanım için aynı zamanda masa olarak kullanılabiliyor. Çantanın sağ ve sol tarafında bulunan ahşay yüzeyler, fare ve optik disk kullanımı için uygun ortamı da sağlıyor.

Ayrıca, kullanmayacağınız zaman çantanın ahşap yüzeylerinin çıkarılabildiğini de hatırlatalım. 

 


3 Yorum

 1. Ziyaretçi

  Yahu beyler kullanıcı adımı falan neyin unuttuğum için foruma giremiyorum,uğraşıp geri alacak zamanım da yok.Uzun süredir xp kullanıyorum,Vista fason denildiği için geçmedim ,şimdi Win7 iyi xpde kalmak mantıksız diyenler var,sistemim şu şekilde
  Ati hd 4830
  C2d e4600@3ghz
  2gb ram

  diğerleri tefferruattan hallice zaten.Eğer Win7’ye geçersem performansta düşüklük olur mu,özellikle oyunlar konusunda?Benim için en önemli şey o.Editör arkadaşların önerilerini bekliyorum,şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın