Okumak İsteyebileceğiniz Makaleler 2

Geçtiğimiz hafta başlattığımız “okuyabileceğiniz makaleler” bölümüne bu haftada devam ediyoruz. Geçen hafta verdiğimiz linkler İngilizce ağırlıklıydı. Bu hafta yerli sitelere ağırlık vereceğiz.

Pclabs, LCD monitörlerde görülen yırtılma problemini geniş bir şekilde ele almış. Benimde çok yararlandığım bir makale oldu. Yırtılma sorunu göründüğünden daha karışık makaleyi okuyunca sizde anlayacaksınız. Okumak için buraya tıklayın.

Hardwaremania, Nvidia’nın SLI ve ATI’nin CrossFire teknolosine derin bir bakış atmış. Hayır, performans testleri yok bu makelede daha çok bu iki teknolojinin ayrıntılarına ve bağlantı çeşitleri incelenmiş. Okumak için buraya tıklayın.

Chip, Photoshop CS5 sürümüne kısa bir bakış atmış. Photostop’un bu sürümü ile neler geliyor merak ediyor musunuz? O zaman sizi buraya alalım.

Asus Rampage III Rampage

ITShooutout, Asus’un Rampage III Extreme anakartını incelemiş. Tasarımı ile gönüllerimizi fetheden bu anakart, heralde tüm donanım severlerin rüyalarını süslüyor. Peki, bu anakart performans olarak da o kadar çarpıcı mı? Bu sorunun cevabını öğrenmek için buraya tıklayın. (İngilizce)

Son olarak, npr.org elinizle değil gözlerinizle nasıl araba kullanabileceğinizi gösteriyor. İlginç bir makale, okumak için buraya tıklayın. (İngilizce)

Bir cevap yazın