Okumak İsteyebileceğiniz Makaleler

THGTR olarak bundan sonra her pazar sizler için seçtiğimiz ilginç ve faydalı makaleleri paylaşacağız. Ürün inceleme ve donanım test sonuçlarından çok, bize ilginç gelen veya bir konu hakkında bilgilendirici makaleleri seçeceğiz. İşte bu hafta sizler için seçtiğimiz ilk makaleler.

bjorn3d, USB bellek ile GPU bioslarını nasıl update edeceğinizi ve bozuk bioslarını nasıl kurtaracağınızı anlatan bir makale hazırlamış. Disket sürücü kullanmayanlar için oldukça faydalı olabilir. Makaleye ulaşmak için buraya tıklayın.

TweakTown, Nvidia GeForce GTX 480’e voltaj verip ciddi bir hızaşırtma yapmayı başarmış. Sonuçlar ilginç… Makaleye ulaşmak için buraya tıklayın.

Hothardware, iPad ile Netbook-tabletleri karşılaştırmış. iPad mi Netbook-tablet mi? Öğrenmek için tıklayın.

Yine hothardware, bu sefer 3.25″ 2 TB Samsung, Western Digital ve Seagate HDD’lerin performansı karşılaştırılmış. İlginizi çekebilir. Okumak için buraya tıklayın.

Chip, GPS’lerin nasıl çalıştığını anlatan bilgilendirici bir makale hazırlamış. GPS’lerin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız sizi buraya alalım.

Bu haftalık sizler için seçtiğimiz makaleler bu kadar. Yeni seçtiğimiz makalelerle haftaya yine buradayız. Ayrıca, gözünüze çarpan yerli yabancı ilginç bir makale olursa lütfen bize özel mesaj ile ya da yorumlarınızla bildirin. Yolladığınız makaleler ilgimizi çekerse sizden gelenler başlığı altında isim vererek yayınlayacağız.

4 Yorum

  1. Sezai

    Thg bir eksiğini kapattı bence, pazar keyfi tadında makaleler ancak ingilizce bilmeye arkadaşlar için çeviri zahmetine katlanabilseydi daha geniş okuyucu kitlesine hitap etmiş olacaktınız.

Bir cevap yazın