Nvidia GeForce GTX 460 İçin Geri Sayım Başladı

Hazırlanın Nvidia, GeForce GTX 460 ile orta segment ekran kartı piyasasına hareket getirmeye hazırlanıyor.

Nvidia GeForce LogoNvidia GeForce GTX 460 ile tanışmamıza sadece dört gün kaldı.  GTX 460, Nvidia’nın ilk gerçek orta segment ekran kartı olacak ve nihayet ATI’nin uzun bir süredir yalnız dolaştığı sulara Nvidia da giriş yapacak. Gelsin inidirmler…

Sanırım Nvidia, GeForce GTX 460 ile oldukça iddialı. Nvidia’nın İngiltere ve İspanya’daki yerel sitelerinde başlayan geri sayım da bunun bir işareti gibi.

Bakalım 768 MB versiyonu 199, 1 GB modeli 229 Dolardan satılacak. Bakalım GeForce GTX 460 ne kadar heyecan verici bir ekran kartı olacak. Ayrıca kulağımıza gelen duyumlara göre GTX 460 hızaşırtma için de oldukça elverişli olacakmış.

Orta segment bir ekran kartı almayı düşünenlere birkaç gün daha beklemelerini tavsiye ediyoruz.

Nvidia GeForce GTX 460 Sürpriz

Örtünün altında beklemeye değer bir şeyler olmalı...

kaynak: tcmagazine

4 Yorum

  1. NVIDIA

    Bu kart gtx 465 ten bile daha yüksek performans veriyor  hd 5830’u geride bırakıyor. Çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. 2 tane alıp SLI yapacağım.Zaten 5770 i tamamen sildi 🙂 NVIDIA 1 numara asla şaşmam adamalr kalite yapıyor ATI gibi bozulmuyor.

  2. Ziyaretçi

    evet geç de kalsalar Nvidia herzaman sağlam ürün çıkarmıştır ati ürünleri ise biraz çin malı milyoncu ürünü gibi kalıyor da denebilir ..neymiş netframe yüklemessen atinin vesair özelliklerine ulaşamıyorsun ..yani başka bir yazılımdan takviye ,,ne o ati sen bunu halledemiyormusun ??  ama Nvidia öylemi ya yükle sürücüyü tamamdır başka bir şey aramana gerek yok

Bir cevap yazın