Nvidia, GeForce 275.33 WHQL Sürücüsünü Çıkardı (İndir)

Nvidia’nın ilk resmi GeForce 275 sürücüsü Microsoft’un onayını da alarak kullanıma sunuldu. WHQL-sertifikalı GeForce 275.33 sürücüsü kısa bir süre önce çıkan GTX 560 (Ti olmayan) ekran kartlarını destekliyor, performans artışları, yamalar ve bazı yeni özelliklerle birlikte geliyor.

Nvidia’nın söylediğine göre GeForce 270.61 ile karşılaştırıldığında 275.33 sürücüleri şu oyunlarda %4 ile %15 arasında değişen performans artışları sağlıyor: Batman: Arkham Asylum, Bulletstorm, Civilization V, Crysis 2 ve Portal 2. Ek olarak bazı durumlarda yüksek yük altındaki çift çekirdekli işlemciler %12’ye varan performans artışından yararlanabiliyorlar.

Geçtiğimiz ay içinde yayınlanan 275.27 beta sürücüyle karşılaştırıldığında çok önemli bir performans artışından söz etmek mümkün değil. Ancak Nvidia, The Witcher 2 oyununda yaşanan performans sorunlarının yeni sürücüde giderilmiş olduğunu iddia ediyor.

Performans artışları dışında yeni sürücü otomatik SLU ve keskinliği yumuşatma profilleri güncelleme özelliği sunuyor (270 serisi sürücülerde bu ayrı bir özellikti). Ayrıca çeşitli masaüstü ölçekleme ve 3D Vision geliştirmeleri de yeni sürücüyle birlikte geliyor.

Yeni sürücüyü buradan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın