Nvidia Battlefield 3 Beta İçin GeForce 285.38 Beta Sürücüsünü Yayınladı

Nvidia’dan merakla beklenen Battlefield 3 açık betasında performans artışı sağlayacak yeni beta sürücüsü.

2011’in Call of Duty: Modern Warfare 3 ile birlikte en çok beklenen oyunu Battlefield 3’ün uzun süredir merakla beklenen açık beta test süreci oyunu önsipariş edenler veya Medal of Honor’ın Limited/Tier 1 versiyonlarına sahip olanlar için bugün başlıyor. Bunların herhangi birine sahip olmayan arkadaşlar ise iki gün daha beklemek durumunda. Peki sisteminiz 10 Ekim’e kadar devam edecek bu nefes kesici beta sürecine hazır mı?

Nvidia, GeForce ekran kartı sahipleri için Battlefield 3 betasında %38’e varan performans artışı sağlayan 285.38 beta sürücüsünü yayınladı.

Yayınlanan beta sürücüsü, Battlefield 3 performans iyileştirmelerinin yanı sıra Battlefield 3, Dead Island, Dragon Age II ve henüz çıkmamış olsa da Batman: Arkham City için geliştirilmiş SLI profilleri içeriyor. Bununla birlikte Diablo III, Saints Row: The Third ve Need For Speed: The Run için de yeni profiller içeriyor.

Ekim’in ilk haftasında buluşacağımız RAGE de yine 285.38 beta sürücülerinden faydalanacağını belirtelim. Sürücüyü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ATI cephesinde ise neler olacak bekleyip göreceğiz. Umarım geçtiğimiz aylardaki gibi yeni bir sürücü skandalı yaşamayız.

6 Yorum

  • Uğur Yurtsever

   Öncelikle Origin programına Medal of Honor Limited veya Tier 1 Edition’ın kayıtlı olduğu EA hesabınız/mail adresiniz ile giriş yapmanız gerekiyor. Beta’nın Free Games kısmında yer alıyor olması lazım. Zira MoH veya BF3 ön sipariş sahipleri için ön yükleme başlamıştı.

   Eğer sorun yaşıyorsanız http://support.ea.com adresinden Contact Us kısmına tıklayıp hesabınızla giriş yaparak canlı yardım alabilirsiniz.

   Güncelleme: Betaya erken erişim bilgilerinin şu saatlerde posta kutunuza düşmüş olması gerekiyor.

 1. evrim87

  bu betayi yükledik diyelim kartimiza yada pc ye bir zarar gelir mi gelirse nvda bize yeni kart vericek mi? beta driveri kurun performans alirsiniz demeyi biliyor

 2. Ziyaretçi

  arkadaşlar nvıdıa 285.38 indirdim ancak yükledikten sonra.. nvıdıa yükleme devam edilemiyor diyor bu grafik sürücüsü,uyumlu grafik sürücü bulunamadı diyor napmam gerekiyor yardımcı olun lütfenn.. ACİLLLL..

Bir cevap yazın