Nvidia 197.13 Beta Sürücülerini Yayınladı

Daha önce Nvidia’nın 196.75 sürücüsü ile sorun yaşayan kullanıcıları haber yapmıştık. Bu sürücü, bazı ekran kartlarda fanın olması gerektiğinden yavaş çalışmasına sebep oluyordu. Haliyle fazla ısınan GPU çekirdeği ya çalışmayı bırakıyor ya da olması gerektiğinden yavaş çalışıyordu.

Nvidia, sorunu fark ettikten hemen sonra 196.75 sürücüsünü geri çekmişti. Nvidia, şimdi de 196.75 sürücüsünün yerine geçecek olan 197.13 beta sürücüsünü yayınladı. Nvidiaya göre; bu sürücü ile fan hızlarında ortaya çıkan problemler giderilmiş ve 196.75 ile gelen hemen hemen tüm performans artışları bu sürücü ile de gelecek.

Nvidia ForceWare 197.73 beta sürücüsünü indirmek için linkleri aşağıda bulabilirsiniz. Sürücünün beta olduğunu ve bazı uygulamlarda sorun çıkartabileceğini hatırlatıyoruz. 

Windows XP

Windows XP 64 Bit

Windows Vista/7

Windows Vista/7 64 Bit

3 Yorum

  1. bebelik
    • Ortaya müthiş bi idda atıcam bence thg nin listelerini yenilememesinin sebebi NVİDİA dan para alyor olmaları. Nasıl böle bi idda da bulunursun die sorucak olursanız Hala bir çok insan bu listelere göre hareket ediyor.   ATİ nin yeni kartları NVİDA nın kileri solladı bunun ortaya çıkmaması için bence 

    • (NOT:thg türkiye ekibiyle bunun bi alakası olamaz çünki onlar sadece çeviri yapıyor)

  2. komando200

    HAKLI OLABİLİRSİN BENCE BEKLİYORLAR NVİDİA YENİ KARTLARINI ÇIKARDIĞINDA LİSTELERİNİ GÜNCELLİYECEKLER BÖYLECE HERKES NVİDİANIN HALA EN İYİ KARTLARI ÜRETTİĞİNİ  SANICAK BENDE NVİDACIYIM ASLINDA…… BAHÇELİDE Bİ İNT CAFEDE ÇALIŞIYORUM BANA SORULAN EN BÜYÜK SORU BU NE ALALIM ? bende diyorumki: şu geçen yüzyıldan kalma listelerebi bakiyim 😀

Bir cevap yazın