Nokia’dan Büyük ve Uygun Fiyatlı Bir Telefon Lumia 1320

Beğendiniz mi?

Nokia Lumia ailesi, büyük ekran cihazlarla büyüyor! Serinin ikincisi olan Nokia Lumia 1320, 6 inçlik ekranıyla hem telefon hem tablet kullanımı sağlıyor. Nokia Kamera, Nokia Storyteller ya da Sinemagraf ve Yaratıcı Stüdyo gibi özel fotoğraf düzenleme araçlarıyla, yaşadığınız anlar harika öykülere dönüşüyor.

Nokia Lumia 1320

Renkli tasarımı, 720p HD özelliğine sahip büyük ekranı ile Nokia Lumia 1320, sevdiğiniz şeyleri özgürce gerçekleştirmenizi sağlıyor En sevdiğiniz oyunları, videoları ya da HERE LiveSight gibi uygulamaları bu cihaz sayesinde daha geniş bir bakış açısıyla kullanma keyfine varıyorsunuz.

Nokia Lumia serisinin eşsiz özelliklerinden biri olan SkyDrive ile fotoğraflarınızı, videolarınızı ve ofis belgelerinizi dilediğiniz her yerde kullanabiliyorsunuz. Geniş 7 GB ücretsiz depolama alanı ve otomatik senkronizasyonla içerik kaybetme endişesi hiç taşımazsınız.

Nokia Lumia 1320, Microsoft Office ve Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync gibi uygulamalar içeren, uygun fiyatlı bir telefon.

18 Şubat tarihinden itibaren satışa sulunulan Nokia Lumia 1320 için tavsiye edilen satış fiyatı 999 TL.

4 Yorum

 1. yase

  bu kadar özelliği olduğu halde ucuz olması üreticilerin çok insaflı olduğunu mu gösteriyor yoksa canımızı sıkacak hataları olduğunu mu ?

  • Kpty

   Burada çok fazla teknik özelliğine değinilmemiş, muhtemelen alıp başını gitmiş rakipleri kadar özelliğe ve yeteneğe sahip değildir.

   • yase

    Olabilir gayet mantıklı teşekkür ederim.

 2. Fahrettin

  Bence dostlar uzun süreli sessizlik ve microsoft’a yönetimin geçmesinden sonra piyasaya kendini kabul ettirebilmek güven sağlamak için paradan ödün vererek gösteriyor kendini

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

css.php