Nokia X6 16GB Comes With Music İncelemesi

Çoklu Ortam

Nokia X6 16GB Kamera

Nokia her ne hamle yaparsa yapsın, elinde en büyük koz olarak çoklu ortam özelliklerini bulunduruyor. Stereo ses çıkışı, Nserisi müzik çalar, Ovi müzik mağazası, Carl Zeiss lensli kamera ve kaliteli kulaklık çıkışı gibi çoklu ortam adına marka olan özellikleri gibi.

Nokia X6 16GB PlayerNokia X6 16GB EQ

Nokia X6 16GB ise bu markaların hepsini taşıyor. Önceki modellerden fazla artısı yok, ancak eksisi de yok. Sadece dışarı verilen ses biraz daha toparlanmış ( sadece tiz değil mid karakterler de hoparlörden duyuluyor), kulaklık sesi 5800 ve N97 ile yakın seviyelerde kalite ve ses çıkış seviyesinde tutulmuş. Bunun yanında N97 ve 5800 kameralarında yaşanan kalite ve LED flaş sorunları hem kullanılan teknoloji hem de LED flaş tasarımı gereği ortadan kaldırılmış, optimum kalite yakalanmış.

Nokia X6 16GB Örnek Çekimler
Nokia X6 16GB Örnek Çekim 1

Nokia X6 16GB Örnek Çekim - Yakın çekim, LED flaş

Nokia X6 16GB Örnek Çekim 2

Nokia X6 16GB Örnek Çekim - Dış mekan, güneş ışığı

Nokia X6 16GB Örnek Çekim 3

Nokia X6 16GB Örnek Çekim - Dış mekan, güneş ışığı

Nokia X6 16GB Örnek Çekim 4

Nokia X6 16GB Örnek Çekim - İç mekan, LED flaş


8 Yorum

 1. Anıl

  skyfire isimli web tarayıcısı ile youtube dahil bütün flash ları izleyebiliyorsunuz.

  symbian ın zaten avantajı burada, kendi mağazası veya herhangi siteden uygulama yüklenebilir.  işim olmaz derseniz s40 tabanlı bi telefon almanız gerekiyor.

  nokia nın samsung lg gibi üreticilerin yanında paniklediği belli oluyor. her zaman içi kadar, dış görünüş , yazılım, geliştirme gibi özelliklere önem veren firma artık diğer firmalar gibi “görünüşte” iyi telefonlar yapmaya başlıyor..

   

 2. Video isteyen adam

  mega süper bir inceleme olmuş, teşekkürler fakat bir de kapasitif ekranın hassasiyetini gösteren bir video olsaydı keşke incelemede.neyse sağlık olsun.:)

Bir cevap yazın