Need for Speed World Online Çıkış Tarihi ve Ücretlendirme İle İlgili Detaylar

Kısa bir süre önce beta kayıtları başlayan Need for Speed: World Online’ın çıkış tarihi ve oyunun ücretlendirme sistemi belli oldu. Aslında EA, daha önce Need for Speed: World Online’ın ücretsiz olacağını açıklamıştı fakat gelen bilgilere göre EA, ücretsiz oyun yerine farklı bir sistem düşünüyor. Yeni ücretlendirme sisteminde oyunu ücretsiz oynamak isteyenler 10. levele kadar oyunun keyfini sürebiliyorlar, daha üst levele tırmanmak isteyenler ise 20 Dolar ödeyip başlangıç paketini almak zorundalar. Başlangıç paketini alanlar hem 50. levele kadar ulaşabiliyor, hem de bir çok özel oyun içi eşyaya sahip oluyorlar. Ayrıca başlangıç paketini alanlar, oyunu ücretsiz oynayanlara göre iki kat fazla XP kazanacak.

Son olarak oyunu şimdiden ön siparişle satın alanların betaya katılabileceğini ve Need for Speed World Online nicklerini şimdiden rezerve edebileceklerini de hatırlatalım.

Need for Speed: World Online için istenen 20 Dolar bizce fazla değil, tabi oyunu görünce bu konuda daha net bir fikrimiz olacak ama durun bir dakika, neden önce oyunu ücretsiz deneyip ona göre başlangıç paketini satın almıyorsunuz.

EA’nin, Need for Speed: World Online için düşündüğü çıkış tarihi ise 13 Temmuz.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için bir önceki haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. melenkolhiq

    slm arkdaslar ben bu oyunu indirdim de online nasl oynanıyor girişi yapamadım ben oyunun kendi sitesine üye oldum adresimi ve şifremi istiyor girerken giriyorum ama hizmet dışı diyor nasl yapmam gerek bana yardımcı olacak biri varmı? e mailime e-posta olark atarsnz svrim

Bir cevap yazın