Need for Speed World Online Beta Başvuruları Başladı

Ücretsiz oyunlar, beta haberleri, özel haberler bunlar bizim keyif alarak yaptığımız haberler. İşte bu tür haberlerden bir yenisi daha. Need for Speed: World Online betası için başvurular başladı. Eğer siz de beta testlerine katılmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey: world online sitesine girip EA hesabınızla betaya başvurmak. Doldurmanız gereken bir kaç ufak anket de var ama anketi doldurmak bir dakikadan fazla vaktinizi almayacaktır.

Biraz da Need for Speed: World Online’ı tanıtalım. EA Games, bir süredir ücretsiz oynanabilen oyunlar çıkarıyor; Battlefield: Heroes, Battleforge gibi, Need for Speed: World Online’da bu zincirin son halkası ayrıca World Online’ın ilk araba yarışı MMO’su olma gibi önemli bir özelliği de var.

Need for Speed World Kıdemli Yapımcısı John Doyle, Need for Speed: World için şunları söylemiş:

Need for Speed World dünyanın ilk MMO yarış oyunu – dünyanın dört bir yanındaki hız tutkunları için tamamen yeni bir eğlence deneyimi sunacak.

Need for Speed’in klasik, adrenalin dolu yarışlarına yeni bir güçlendirme sistemi ve derin RYO tarzı gelişim ekleyerek gerçek anlamda devasa ve sosyal içerikli bir Need for Speed deneyimi hazırladık

Gördüğünüz gibi “ucuz (beleş) etin yahnisi” durumu Need for Speed World’da olmayacak gibi gözüküyor. Ayrıca, oyun için New York’ta yapılan basın toplantısından kulağımıza güzel şeyler geldi. Need for Speed: World şimdiye kadar ki en büyük yarış alanına sahip Need for Speed oyunu olacak ve aynı anda on binlerce kişinin yarışabilmesine olanak sağlayacak.

Need for Speed: World Online, bir aksilik olmazsa bu yaz tamamlanacak. Hala betaya başvurmadınız mı? Biz çoktan beta başvurularımızı tamamladık.

14 Yorum

  1. GEXZIR

    Nasıl ilk yarış oyunu oluyor ki bu koskoca drift city var ne zamandır oynuyorum ben. Hatta adını bilmediğim yarış savaş karışık tarzda bir oyun daha var yanlış tanıtımlar bunlar bıraksınlar bu işleri saçmalık…

  2. Ziyaretçi

    there has been an undefined error,please try again later.ıf the problem persists please contact customer support bi yazı çıkıyo abi ne yapmam gereki yo söylermisin

     

Bir cevap yazın