Need For Speed: The Run’dan Yeni Oynanış Videosu

Ölüm Vadisi’nden geçerken gaz pedalını döşemeye yapıştırmak gerek…

Bizleri San Francisco’dan New York’a uzanan uzun soluklu bir hikayeye konuk edecek ve ara sahnelerde karşımıza çıkan quick time event’lerle (doğru zamanda doğru tuşa basarak üstesinden geldiğimiz sahneler) dikkat çeken Need For Speed: The Run’dan yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Battlefield 3’e hayat veren Frostbite 2 motorunu kullanan ve 15 Kasım’da raflarda olacak oyun, daha önce de duyurduğumuz üzere araçları özelleştirmemize izin vermeyecek ne yazık ki.

9 Yorum

 1. Zeratul

  Yapımcı konusunda da istikrarsız oldu baya NFS serisi Hor Pursuit i Criterion Games yapmıştı baya da güzeldi hasar mekanizması parçacık efektleri bunu en iyi Burnout Paradise da görmüşüzdür yine Criterion yapımı olarak, şimdide Frost Bite ile karşımızda Battlefield BC2 de gayet başarılıydı bakalım yarış dünyasında nasıl olur

 2. gouranga

  Vİdeoya bakarsak sanki değişik bir konseptle geliyor, kendini tekrar eden bir yapıya dönüşmezse Amerikayı batıdan doğuya aşarken ilginç olabilir.(Tabii “muscle car” lar olacaksa, amerkidayız yaw, olsun bence)

 3. Sabertooth

  Her ne kadar oyunun çıkmasına daha 3 aydan fazla süre olsada bize suncakları oyun bundan çok farklı olmayacak.
  1-) hot pursuitten görsel olarak çok farkıda olmayacaktır ki video da bunun kanıtı.
  2-) BF3 medarı iftaharı frostbite2 nin bu oyuna tek katkısı sağdan soldan kayalar tomruklar …vs düşerse ve arabaların lisans anlaşmasına hasar modellemesi koyabilirlerse alınan darbeye göre çok daha afili parçalanmalar, ezilme ve bükülmeler görürüz. Çoğumuz o sırada bu virajı alamadık tamponu bağışladık, artık önemüzdeki virajlara bakıcaz diyeceği için onu farketmeyecek. Böyle birşey olursa da oyunu inceleme yazmak için fellik fellik kurcalayan editörler sayesinde bilicez.

  3-)görünen o ki el freni tuşu “GITT su virajı kolay al” tuşu olarak görevini yapcak.
  4-) Oyunu büyük ihtimal yine Uğur kardeşimiz inceleyecek ve kontrolleri beğenmezse biri çıkıp gamepad yada direksiyonla oynamazsanız öyle olur tabi diyecek. (evet kahinim)

  5- Oyunun SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ bir arcade oyunu için zevkli olacak.

  Görüldüğü üzere hem oyunla ilgili söyleyecek fazlaca şey bulup hem de araya SÜRÜŞ DİNAMİĞİ terimini sokuşturabildim. Tez çürütülmüştür. Herkese iyi geceler.

 4. lazboy

  hep ayni arabalar ayni yollar ayni tarz sürüs hersey ayni sadece oyunun sistemi degisiyor paso yükselen bir sistem grafigi tek amac donanim ürünü sattirmak icin oyun cikarmak baska bsy yok

 5. burhan

  ne olur adam gibi sürüş mekanizması olsun hot pursuit sanki joistik’e özel yapılmış gibiydi inşallah bundada yavaşta hızla viraşlara girince yolun dışına çıkmaazzzzz

Bir cevap yazın