Need For Speed: The Run’dan İlk Görüntüler E3 2011’de

Yeni NFS oyunu oynanabilir demosuyla E3’teydi.

Yeni Need for Speed oyunu The Run, Nisan ayının son günlerinde duyurulmuştu hatırlarsanız. DICE’ın Battlefield 3’te kullandığı Frostbite 2 motorunu kullanacak ve bizleri San Francisco’dan New York’a uzanan, hızlı yarışlarla dolu uzun soluklu ve enteresan bir hikayeye konuk edecek (demodan anladığımız kadarıyla bir hayli enteresan).

Bir terslik olmazsa 15 Kasım’da raflarda olacak Need For Speed: The Run’ı serinin Underground, Underground 2, Most Wanted, Carbon, Pro Street ve Undercover oyunlarından tanıdığımız EA Black Box stüdyoları geliştiriyor.

Bir yarış oyunu için oldukça farklı görünen ara sahnelere rağmen videonun geneli için güzel şeyler söylemek bir hayli zor. Yine de oynamadan kesin bir yargıda bulunmak doğru olmaz. Bekleyip göreceğiz.

2 Yorum

  1. Halit

    her konuya ilk yorumu yapmak için saçmalıyosun anladık muhalefetsin bir konuyada iyi bir yorumun var mı? oyn bence güzel zaten konsol oyunu böyle oyunlar için pc ye para harcamaya deymez beyenmiyosan bitane konsol alıp oyunları sorunsuz oynarsın ha ben korsan oynuyom diyosan o senin bileceğin iş

Bir cevap yazın