Need For Speed: The Run Raflardaki Yerini Aldı

Oyun Dünyasının En Çok Satan Yarış Serisi, “Mad Men” Dizisinden Christina Hendricks ve “Never Back Down” filminden Sean Faris’in de Aralarında Bulunduğu Yıldız Kadrosuyla Geri Dönüyor!

Electronic Arts, bugün merakla beklenen Need for Speed The Run’ın mağazalardaki yerini aldığını duyurdu.

Need For Speed The Run, aralarında Mad Men dizisinin yıldızı Christina Hendricks, Never Back Down’dan Sean Faris, 2011 Sports Illustrated Mayo Kapak Modeli Irina Shayk ve Sports Illustrated Mayo Modeli Chrissy Teigen’in de bulunduğu yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip.  Need for Speed The Run, oyuncuları “The Run” ismiyle bilinen ülke çapındaki heyecanlı bir yarışa sokacak. Oyuncular Jack Rourke rolümde 25 milyon dolar için bir yandan peşlerindeki polis ve çeteleri atlatmaya çalışırken, San Francisco’dan New York’a kadar binlerce millik yarışta 200r yarışçıya karşı mücadele edecekler.

Need For Speed The Run’ın şimdiye kadar yaptıkları en büyük, en hızlı ve en tehlikeli oyun olduğunun altını çizen Need for Speed The Run Baş Yapımcısı Jason DeLong, “Need for Speed The Run seriye ün kazandıran heyecanlı yarışları, inanılmaz aksiyon sahneleri ve yıldız oyuncuların göz alıcı performanslarıyla çok daha üst bir seviyeye çıkarıyor” diye konuştu.

Oyuncular New York’taki bitiş çizgisini geçtiklerinde aksiyon bitmiyor. Need for Speed The Run bağımlılık yaratacak mücadele serileri ve yüksek seviyede rekabete dayanan çokluoyuncu modları da sunuyor. Başarılı eleştiriler alan Autolog özelliği, oyuncuların arkadaşları, düşmanları ve online rakipleri için sürekli rekabet halinde olmaları için anlık performans bildirimleri yapmak üzere geri dönüyor.

The Run’daki müthiş manzaralar ve etkileyici ortamlar Frostbite™ 2 motorunun eseri. Battlefield 3’te gerçek zamanlı savaşa güç veren DICE oyun motorunun eşsiz özellikleri, Need for Speed The Run’daki Kolorado’daki Bağımsızlık Geçidinin kaygan yokuşları gibi görsel olarak etkileyici parkurlardan, aralarında 2012 model Porsche Carrera S ve 2012 model Lamborghini Aventador’un da bulunduğu en yeni arabalara kadar her şeye gücünü yansıtıyor.

Need for speed-the-run-screenshot-1

The Run, Need for Speed serisinin 18. oyunu. 1994 yılında The Need for Speed ile başlayan seri bugüne kadar 115 milyonun üzerinde sattı ve 1 milyar doların üzerinde gelir elde etti.

Need for Speed The Run, 17 Kasım 2011’den itibaren Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi, PC, Wii™ ve Nintendo 3DS™ için Türkiye’de de piyasada. Need for Speed hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.needforspeed.com adresini ziyaret edebilir, http://www.facebook.com/needforspeed Facebook adresinden hayran olabilir veya http://www.twitter.com/needforspeed Twitter adresini takip edebilirsiniz.

3 Yorum

Bir cevap yazın