Need for Speed Shift 2: Unleashed’in Çıkış Videosu Yayınlandı

Videoda bazı oyun dergilerinin Need for Speed Shift 2: Unleashed için layık gördükleri yüksek puanları da görüyoruz.

Oyunların daha piyasaya sürülmeden önce -genellikle oyun dergileri tarafından- bazı oyun medyasına sunulması, ve bu medyanın oyuna layık gördüğü yüksek puanlar eşliğinde bir çıkış videosu hazırlanması yaygın bir gelenek haline geldi.

Need for Speed Shift 2 Unleashed de, bu geleneği devam ettiriyor. Oyun, çok iddialı, hatta yapımcıların demeçlerine bakarsak, Shift 2’nin rakibi Gran Turismo ve Forza gibi sağlam simülasyon oyunları.

Bunun yanında, daha önce Hot Pursuit ve Shift’de gördüğümüz kullanıcıları bir araya getiren ve sonuçlarını kaydeden Autolog sisteminin Shift 2: Unleashed ile daha da geliştirilmesini bekliyoruz.

Need for Speed Shift 2: Unleashed

Need for Speed Shift 2: Unleashed’de 140’dan fazla lisanslı aracın yanında, 40 adet gerçek yarış pisti bulunuyor.

Yapımcılar, oyunun gerçekçiliği konusunda da bir hayli iddialı. İlk Shift oyunun aksine araç fiziği, araç dinamiklerinin geliştirildiğini ve grafik olarak oyunun aşama kaydettiğini görüyoruz.

Need for Speed Shift 2: Unleashed 31 Mart’ta PC, Xbox 360 ve Playstation 3 platformalarında boy gösterecek. Biz de, detaylı inceleme için elimize geçecek kopyayı bekliyoruz.

1 Yorum

  1. onur_

    ea in son zamanlardaki politikası. video yap. birilerini satın al. yüksek puanlar versinler. videolar koy. millet etkilensin. cesur puan vermeye korksunlar vs vs vs vs vs.. aynı hikaye

Bir cevap yazın