Need for Speed Shift 2: Unleashed İçin Yeni Görseller Yayınlandı (Galeri)

Need for Speed Shift 2 Unleashed için yayınlanan yeni görselleri galerimizde bulabilirsiniz.

Beğenen kadar beğenmeyen de olsa Need for Speed Shift, seride önemli bir oyundu. Simülasyon ile Arcade dinamikleri arasında sıkışan Shift, genel olarak geçer notlar aldıysa da, klasik bir oyun olmanın yanına bile yaklaşamadı.

Need for Speed Shift 2: Unleashed toz

EA, Need for Speed Shift 2: Unleashed ile seriyi daha da simülasyona doğru götürmek istiyor. Zira EA’nin başkan yardımcısı Patrick Soderlund’un yaptığı açıklamanın üstünden henüz çok geçmedi. Ne diyordu Soderlund hatırlayalım. Tüm habere ulaşmak için buraya tıklayın.

Dürüst olmam gerekirse Shift’i Gran Turismo’nun ölçeğiyle, yani araç sayısı ve bu araçların oyundaki detay seviyeleriyle, karşılaştırmak istemem. Bence ürünleri neredeyse tamamen araç toplamaya dayalı, ki biz de temelde bunu yapıyoruz. Ancak bizim sunduğumuz daha farklı bir şey de var.

 

Bizim amacımız en gerçekçi sürüş deneyimini yaratmak ve bir yarış aracının içinde olma duygusunu tam anlamıyla hissettirmek. Bence bizim farklı ve onları kesinlikle alt ettiğimiz nokta bu. Bundan eminim.”

Need for Speed Shift 2 Unleashed piyasaya sürüldüğünde Soderlund’ın yüzünün kızarıp kızarmayacağını hep beraber göreceğiz. Need for Speed Shift 2 Unleashed piyasaya sürülene kadar da oyun için yayınlanan yeni görsellere bakmaktan başka yapabileceğimiz bir şey yok.

 

1 Yorum

Bir cevap yazın