Need for Speed Shift 2: Unleashed Çıkış Tarihi

Yeni bir yılda yeni bir Need for Speed oyunu için çok fazla beklemeyeceğiz.

EA Games’in simülasyona yakın oynanış dinamikleri ile dikkat çeken ve diğer Need for Speed oyunları ile en ufak alakası olmayan Shift serisinin devam oyunu Need for Speed Shift 2: Unleashed kısa bir süre bizlerle olacak bildiğiniz gibi.

İlk olarak Need for Speed Hot Pursuit’i çalıştırdığımız zaman geliştirildiğini öğrendiğimiz Need for Speed Shift 2: Unleashed için bu kadar yakın bir çıkış tarihi beklemiyorduk açıkcası. Ama şöyle bir düşünürsek, yılın son çeyreği için daha iddialı bir Need for Speed oyunu düşünülüyorsa, Shift 2’nin 2011 ilk çeyrekte piyasaya sunulması normal bir durum.

İlk Shift oyunundan beklediğini alamayan EA’nin Shift 2: Unleashed ile daha iddialı olduğunu görüyoruz. Hatta EA Games’in diğer araba yarışlarına çatmasını da başka türlü yorumlamak mümkün değil sanırım. Her neyse, EA’nin bu sefer 0-1’lerden iddialı bir simülasyon oyunu çıkartıp çıkartamayacağını Avrupa 24-25 Mart, Kuzey Amerika ise 29 Mart’ta anlamış olacak. O zamana kadar Shift 2: Unleashed için yayınlanmış yeni videoya göz atabilirsiniz.

Need for Speed Shift 2: Unleashed resim 4

5 Yorum

 1. Ziyaretçi

  merhabalar. need for speedin son oyunu shift 2 unleashed oyununu dün yükledim.yalnız bilgisayarımı biraz kasıyor gibi. bilgisayarımın özellikleri 2.4 ghz çift çekirdek intel santarosa platformu T8300,2gb ram , 512 mb ekran kartı ,geforce 9600 ,250 hdd. daha iyi bir şekilde oynamak için ne yapmalıyım.hangi ayarları nasıl değiştirmeliyim.
  gurkanguney35@hotmail.com

 2. Ziyaretçi

  merhaba ,nfs nin son oyunu shift 2 unleashed oyununu dün yükledim.yalnız bilgisayarımı biraz kasıyo gibi. bilgisayarımın özellikleri 2.4 ghz hız çift çekirdek intel santarosa platformu T8300 , 2gb ram ,512 mb ekran kartı ,geforce 9600 modeli,250 hdd ,ekran çözünürlüğü 1200*800 ayarlı.notebook kullanıyorum.windows 7 ultimate işletim sistemi yüklü. oyunu daha rahat oynayabilmek için nasıl bir ayarlama yapmalıyım.yardımcı olursanız sevinirim.cevabınızı bekliyorum
  gurkanguney35@hotmail.com

 3. Uğur Yurtsever

  Merhabalar,

  Mevcut sisteminizde ve bahsettiğiniz ekran çözünürlüğünde oyunu akıcı olarak oynayabilmek için ayarları birazcık düşürmeniz gerekecek.

  Öncelikle anti aliasing’in kapalı olması gerekiyor. Texture, shadow ve reflection gibi ekran kartını hırpalayan ayarları da low yapmanız gerekebilir. car detail ve track detail medium olarak kalabilir. Motion Blur’u da kapayın gitsin; çok başarılı olmamış zaten.

  Aslında en uygun ayarı deneme yanılma yöntemiyle de bulabilirsiniz. Bu ayarlarda akıcıysa biraz artırmayı deneyebilirsiniz. Değilse tüm ayarları low yapmanız gerekiyor demektir.

   • Uğur Yurtsever

    Bence deneyerek bulmanız daha doğru olur. Bu gibi durumlarda yapılacak en iyi şey deneme yanılmadır. :p

Bir cevap yazın