NBA 2K10 Sadece 20 Dolar

EA Games’in NBA Live 08’den sonra PC için NBA Live desteğini çekmişti. NBA Live PC’den çekilmesi ile birlikte PC’de basketbol oyunu kalmamış oldu ama bu durum fazla uzun sürmedi. Satış rekorları kıran ve incelemelerden oldukça yüksek puanlar alan 2K Games’in NBA 2K serisi PC için de duyuruldu. PC için çıkan NBA 2K09, çoklu oyuncu desteği bulundurmuyordu fakat geri kalan tüm özellikleri konsol iyi aynıydı.

2K Games, PC için seriye devam ediyor. NBA 2K10, 12 eylül itibariyle PC’lerimize konuk oldu. Bu sefer 2K Games, konsolda bulunan tüm modları ve çoklu oyuncu desteğini PC’ye de aktarmış üstelik oldukça düzgün bir uyumlaştırma ile. Ayrıca 2K Games oyunun PC versiyonu için sadece 20 dolar fiyat biçmiş. Evet, yanlış okumadınız NBA 2K10 PC versiyonu sadece 20 dolar, oyunun konsol versiyonunun 60 dolar olduğunu düşünürsek oldukça cazip bir fiyat politikası.

İlk edindiğim duyumlar; NBA 2K10 PC versiyonun konsol versiyonunda da iyi olduğu yönünde, yakında sitemizde oyunun inceleme yazısını bulabileceksiniz.

4 Yorum

  1. mehmetmesut

    konsollara çoktan çıktı ama pcde yeterli satışa ulaşamadıklarından  yama çıkartmakta zorlandıklarını söylüyorlar.  ayrıca kopya oyunlarında online girmesi kaldırılacak diye okumuştum zaten oyunu ilk aldığımda forumlarda kopya oyununda online rahat rahat girebiliyor olmasını okuduğumda çok üzülmüştüm umarım bu sorunda bu patchli halledilir. inşallah lagsız ve güzel maçlar yapabiliriz…

Bir cevap yazın