Multiplayer Campaign ve Elite Units of America

Empire: Total War 2008 Mart ayında piyasaya sürüldü. Aslında Şubat ayı gerçek çıkış tarihiydi. Ancak “Total War serilerinde bir ilk gerçek zamanlı Co-op olarak Empire: Total War’ın campaign bölümünü oynayabileceksiniz. Fakat hazır değil bir ay oyunun çıkışını erteliyoruz” dendi. Fakat halen ortada Multiplayer Campaign bölümü yok. Yaklaşık 7 aydır kapalı beta olarak sürdürülen bu bölüm nihayet açık beta olarak Total War severlere sunulacak. 7 Aralık Total War serileri için büyük dönüm noktalarından biri.

elite units of america

Bir diğer haber ise Empire: Total War Elite Units of America ön siparişe sunuldu. Büyük Britanya, Fransa ve Amerika devletlerine toplamda 15 yeni birim ekleyen $3.25 USD değerindeki paketi buradan satın alabilirsiniz. DLC sadece Steam üzerinden satılıyor. Aynı Open Beta Multiplayer Campaign gibi Elite Units of America DLC’si de 7 Aralık’da bizlerle olacak.

Total War’cıların kızgınlığı paketlerin sürekli belli başlı ülekelere birim eklemesi. Bu paketle Büyük Britanya’nın 50 birimi varken Doğu Avrupa ve Doğu devletlerinin 15 askeri birimi bulunuyor. İstatistikler tam olmasa da fark cidden çok büyük. Herkes Elite Units of East’i beklerken bu gereksiz DLC nereden çıktı diye hayıflanıyor… Buna ben de dahilim!

Bir cevap yazın