MSI’nın Sihirli Sinema Kutusu: Movie Station HD1000

MSI Movie Station HD1000

- Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

MSI sonunda video oynatıcı pazarına da adını yazdırdı. Ünlü bilgisayar üreticisinin Movie Station HD 1000 adlı sinema kutusu 1080p çözünürlüklü videoları oynatabiliyor. Son aylarda bu ürüne benzer yığınla video oynatıcısı çıktı fakat çoğu 1080p video oynatabilecek kapasitede değil.

Movie Station HD1000’in yerelağ, USB ve hafıza kartı okuyucusu var ve TV’ye HDMI veya kompzit/bileşen çıkışlarıyla bağlanabiliyor. SPDIF bağlantısı ve uzaktan kumanda Movie Station HD 1000’in diğer artıları olarak göze çarpıyor.

154x116x28 mm boyutlarındaki ve sadece 385 g ağırlığındaki cihaz 99 Euroluk fiyatıyla WD TV HD’ye sıkı bir rakip olabilir. Şu anda sadece Almanya’da satışa sunulan MSI Movie Station HD 1000 birkaç talepkar pazara daha girecek ancak dünyanın büyük bir bölümünde satışa çıkmayabilir.

Bu ürünü beğendiniz mi?

Movie Station HD1000

2 Yorum

  1. wolf72

    bende WD TV HD var şuana kadar 2 film okumadı ,internette güncelmmeside var ,aynı zaman da türkçe olabiliyor,şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım,normal dvdlere göre avantajı hem hd film izleyebiliyoruz,hem divx hem dvd hemde vcd filmleri çok rahat gösteriyor ve dvdlere göre en büyük avantajı güncellenebilmesi ve çok küçük boyutta olması ,eğer external hdd varsa büyüklüğüne göre filmleri yüzlerce dvd olarak değil sadece küçük bir hdd taşıma imkanı oluyor ama şuan yeni bir modeli çıktı ve alacak arkadaşlara alırken dikkat etmesi gereken bu makinalarda türkçe alt yazı desteği verip vermediği ,bir çok model türkçe alt yazı desteği vermiyor

Bir cevap yazın