MSI N670GTX Power Edition Ekran Kartını Tanıttı

Beğendiniz mi?

MSI bugün, GTX 670 Power Editionekran kartının çıkışını duyurdu. MSI Power Edition mimarisi üzerine kurulu yeni GTX 670 Power Edition ekran kartı,  referans tasarıma oranla hızaşırtma potansiyelinde %22.5 artış sunan üçlü voltaj artırma teknolojisine ve güçlendirilmiş PWM tasarımına sahip.

Yeni Twin Frozr IV termal tasarımı kartı yüksek işlem yükü altında bile soğuk tutarken MSI’ın özel toz giderme teknolojisi de soğutma modülünün tozdan arınmış olmasını sağlayarak her zaman üstün performansta çalışmasına olanak tanıyor. Bu özelliklere ek olarak MSI GTX 670 Power Edition Propeller Blade teknolojisi sayesinde geleneksel fanlara oranla %20 daha fazla hava akımı, 20°C’ye kadar daha düşük ısı ve 11.7 dB kadar daha düşük gürültü sunuyor. Ayrıca hızaşırtma tutkunlarının ihtiyaç duydukları kalite ve kararlılığı sağlamak için Military Class III bileşenler kullanıyor.

3 Yorum

 1. iso

  bu tip haberleri girerken basın bülteni olduğunu belirtseniz imajınız için daha iyi olur.

  • Hamdi Kellecioğlu

   Yukarıdaki etiketler arasında ‘Firma Duyurusu’ yazıyor ama pek görünmüyor anlaşılan. Daha anlaşılır bir şekilde yapılabilir. Uyarı için teşekkürler.

  • mokoko

   bide %22.5 overclock felan filan bunlar yalan bendede asus matrix 5870 var ondada hesapta %19 du hikaye volyaj la bile zor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

css.php