MSI N570GTX Twin Frozr III Power Edition Duyuruldu

MSI, Twin Frozr III soğutma çözümünün kullanıldığı GeForce GTX 570 model ekran kartını duyurdu.

MSI, Twin Frozr II soğutma çözümünün yeni versiyonu Twin Frozr III Power Edition’ın kullanıldığı GeForce GTX 570 modelini duyurdu. Twin Frozr III serisinde fabrikadan hızaşırtılmış ve referans saat hızlarını kullanan iki farklı model görüyoruz.

MSI’ın belirttiğine göre, Twin Frozr III soğutma çözümü referans tasarıma göre 18 santigrat derece daha serin ve 7.7 dB daha sessiz. 6+1 güç faz tasarımının yanında MSI’a özel Military Class II bileşenleri ile kullanıcılara daha güvenli ve yüksek hızaşırtma sunuluyor. MSI N570GTX Twin Frozr III Power Edition’ın fabrikadan hızaşırtılmış versiyonunun teknik özellikleri şöyle; 770 MHz GPU, 1540 MHz Shader ve 4000 MHz’de çalışan 1280 MB GDDR5 bellek, 320-bit bellek arayüzü.

MSI N570GTX Twin Frozr III Power Edition

Twin Frorz III çift slot kaplıyor ve üzerinde ikisi 8 mm olmak üzere beş adet bakır ısı borusu var (eski modelde bu sayı dörttü). Isı boruları ayrıca etkili ve sessiz bir soğutma için Twin Frozr II’e göre %20 daha fazla hava üfleyen iki adet 80 mm PWM fan ile destekleniyor. Ayrıca, fanlar performans ve sessizlik için ayarlanabiliyor.

MSI N570GTX Twin Frozr III Power Edition’ın fabrikadan hızaşırtılmış versiyonu Avrupa’da 312 Euro’dan ön siparişe açıldı, çıkış tarihi belli değil.

MSI GeForce N570GTX Twin Frozr III Power Edition

MSI GeForce Twin Frozr III Power Edition

MSI N570GTX Twin Frozr III Power Edition

MSI N570GTX Twin Frozr III Power Edition Kutu

kaynak: tcmagazine

1 Yorum

Bir cevap yazın