MSI Megabook S270

MSI Megabook S270

Sık seyahat edenler ve bilgisayarlarını da yanında taşıyanlar bilirler. İlk başlarda sizin için sorun olmayan bilgisayarınız, siz yoruldukça külçe gibi ağırlaşır, hangi omzunuza takacağınızı şaşırır hale gelirsiniz. Masaüstü sistemlerin başarımını ve rahatlığını henüz tam olarak sunamasalar da taşınabilir sistemler son zamanlarda bu konularda büyük ilerlemeler kaydetti.

Anakart ve ekran kartlarıyla tanıdığımız MSI markası uzun süredir taşınabilir bilgisayar da üretiyor. Rekabetin zorlu olduğu bu alanda diğer markalarla baş edebilmek için ürünlerinde tasarım, başarım ve fiyat konusunda farklılıklar yaratmaya çalışıyor.

Kullanıcılar taşınabilir sistemler konusunda ikiye bölünmüş durumdalar; bir tarafta benim için başarım ve büyük ekran önemlidir, ağırlığa bakmam diyenler, diğer tarafta ise benim işimde başarımdan çok, kolay taşınması ve fazla yer kaplamaması önemli diyenler. Bu yazının konusu olan MSI Megabook S270 modeli özellikle taşınabilir olmak konusunda iddialı. Ağırlık konusunda harikalar yaratmasa da büyük kardeşlerine göre üçte bir oranında daha hafif. Başarımı ise iş amaçlı kullanım için fazlasıyla yeterli hatta giriş seviyesi oyunlar bile oynanabiliyor.

Bir cevap yazın