MSI, Ivy Bridge İşlemcili G-Serisi Dizüstü Bilgisayarlarını Duyurdu

MSI, GT serisi oyun dizüstüleri GT60 ve GT70’in çıkışını resmi olarak duyurdu. GT60 ve GT70, çift SSD destekli özel MSI Super RAID,  en yeni Ivy Bridge işlemci, Killer™ E2200 Intelligent Networking ağ kartı ve NVIDIA GeForce GTX 670M ekran kartı gibi birçok benzersiz özellikle geliyor.

GT60 ve GT70 modellerinin yanı sıra MSI, yepyeni tasarımlı iki GE-serisi notebook modellerini de yakında çıkaracak: MSI GE60 ve MSI GE70 de GT serisi gibi en yeni NVIDIA ekran kartları, işlemciler ile donatılacak.

MSI Super RAID ile Yüksek Aktarım Hızı

Yeni MSI GT60 ve GT70 üzerinde okuma ve yazma hızlarını en üst seviyeye çıkarmak için MSI Super RAID kullanılıyor. RAID 0 modunda çalışan iki adet 64 GB üçüncü nesil mSATA SSD ile okuma hızı saniyede 800 MB sınırının üzerine çıkıyor!

Tüm video ve ses dosyalarınız yanında yedeklerinizi de saklayabileceğiniz kadar geniş kapasiteli ve hızlı 750 GB HDD ile artık büyük dosyaları da dizüstü bilgisayarınızda taşıyabilirsiniz.

Killer™ E2200 Intelligent Networking

MSI, GT60 ve GT70 modellerini güçlü Killer™ 2200 ağ kartı ile donattı. Killer™ 2200, online oyunlar, canlı video ve yüksek kaliteli online ses gereksinimlerinde gecikme kabul etmeyecek uygulamalarda veri trafiğini otomatik olarak sınıflandırarak öncelik veriyor. Killer™ 2200 ağ kartı ile artık kesintisiz oyun keyfini yaşayabilir, mümkün olan en kararlı internet bağlantısına sahip olabilirsiniz.

NVIDIA® Optimus™ Desteğine Sahip En Yeni Ekran Kartları

Yakında Türkiye’de olacak MSI yeni G-serisi notebooklar, NVIDIA’nın en yeni GeForce mobil grafik yongalarına sahip. GT60 ve GT70 modelleri GTX 670M ile gelirken, GE60 ve GE70 notebooklar GT 650M yongasını barındırıyor. Yeni NVIDIA ekran kartları DirectX 11 ve NVIDIA PhysX Teknolojisi desteği sayesinde oyunlarda en gerçekçi ve detaylı görüntüyü sunarken NVIDIA Optimus™ teknolojisi ile ekstra performans ve daha fazla pil ömrü arasındaki mükemmel dengeyi yakalayabileceksiniz.

Bir cevap yazın