MSI Big Bang Fuzion Satışta

MSI Bing Bang - 1

MSI Bing Bang Fuzion

Lucid Hydra 200 yongalı ve P55 yongasetli MSI Big Bang Fuzion anakartı Newegg’de belirdi ve fiyatı tam 370 Dolar. Big Bang Fuzion, MSI’nin Big Bang serisinin ikinci anakartı. İlk model Bing Bang Trinergy Nvidia NF200 yongasıyla üçlü SLI yapılmasına olanak sunuyor. Ama Fuzion sahip olduğu Lucid Hydra yongası sayesinde farklı marka (ATI veya Nvidia) ve modelleri birleştirebilmenizi sağlıyor.

Big Bang Fuzion oyunculara yeni bir kapı açıyor ancak sorunsuz değil. Hydra sürücülerinin sürekli güncellenmesi gerekiyor. Yoksa karma ekran kartı yapılandırmalarınızdan tam verim alamayabilirsiniz. Yine de sizi SLI/CrossFire boyunduruğundan kurtarıyor. Geliştirme ve iyileştirmeler devam ettiği sürece bu anakartı almamanız için hiçbir sebep yok ancak çoğu X58 yongasetli anakartlardan bile pahalı.

Elbette biz Big Bang Fuzion’u  Türkiye sularında ne zaman görebiliriz merakı içerisindeyiz. Duyduğumuza göre Avrupa’da 320 Euro ila 390 Euro arasında listeleniyormuş ancak stoklarda hala yok. Avrupa’ya da çok yakında gelecekmiş gibi görünüyor ama umarız fiyat en kötü ihtimalle Kuzey Amerika’daki gibi olur.

 

2 Yorum

Bir cevap yazın