MSI Anakartlar “Killer” Ağ Adaptörleri İle Geliyor (?)

MSI ile Bigfoot Networks CES 2011 fuarında ortak bir açıklama yapacaklarını duyurdular.

Bigfoot NetworksOyunlar için özel ağ adaptörleri gerek yüksek fiyatları, gerekse sınırlı bir kesime hitap etmeleri sebebiyle şu an pek popüler değiller. Yine de bu konuda uzmanlaşmış firmaların ürünlerini temin edebiliyoruz.

MSI ile oyunlar için özel ağ adaptörlerleri konusunda uzman bir firma olan ve Killer marka ağ adaptörleri ile tanıdığımız Bigfoot Networks’un yeni ortaklığı (?), bu tür çözümleri daha ekonomik ve daha bulunabilir hale getirebilir.

MSI’ın bize gönderdiği basın bülteninde detaylar verilmemiş, sadece Bigfoot Networks ile MSI’ın CES 2011 fuarında ortak bir duyuru ve etkinlik yapacağı belirtilmiş.

Bizim tahminimiz Bigfoot ürünlerinin MSI anakartları ile dahili olarak, ya da kutu içeriği olarak sunulabileceği. Üst düzey anakartlarda oyuncuları çekmek için firmalar çok sıra dışı yöntemlere başvurabiliyorlar. Yani, böyle bir olasılık çok uzak değil.

1 Yorum

  1. mazbut

    Ne gereksiz bir ürün aslında. Bu ürünle MSI anakart üzerindeki yerel ağ adaptörünün kalitesizliğini kabul etmiş oluyor. Hani nerdeyse bu ürünü alacağım gereksiz dememe rağmen. Dünyanın parasını saydık GD65’e 2 tane ağ girişi olacağına bir tane adam gibi yapsaymışya..

    Şunu dahili ADSL modem şeklinde verse daha iyi bir çözüm olurmuş.

Bir cevap yazın