MP3 çalar dünyasında yeni bir yıldız: Creative Nomad Zen NX

player_20gbCreative, son ürünlerinden biri olan Nomad Jukebox Zen NX ile mp3 çalarlar ailesine yeni bir yıldız daha kazandırdı. Nomad Zen NX, 8000 adetlik şarkı kapasitesi ile müzik arşivinizi depolama görevini tek başına üstleniyor.

20 GB ve 30 GB’lık iki farklı modeli olan Zen NX, USB 2.0 bağlantı noktası ve çıkarılabilir Li-ion pili ile kullanımı oldukça rahat olan bir ürün. LCD ekranın geniş, menünün hızlı ve kolay ulaşılabilir olması ürünün önemli özellikleri arasında yer alıyor. 98 dB SNR ile, ister mp3 olsun ister wma, müzik dosyalarınızı gürültüden arınmış, berrak bir şekilde dinleyebiliyorsunuz. 14 saatlik pil ömrü bulunan Zen NX’i taşınabilir bir disk olarak da kullanılabiliyor olmak önemli bir özellik olarak göze çarpıyor. Ürün, EAX desteği sayesinde bizlere sanki bir tiyatro salonu veya jazz kulübüdeymişiz gibi farklı ortamlarda müzik dinleme keyfi tattırıyor.

Creative böylesine güzel bir ürünün taşınabilirliğini de düşünerek ürünün beraberinde kemer klipsi bulunan oldukça şık bir taşıma çantası hediye ediyor. Böylece mp3 çalarınızı, rahatlıkla gittiğiniz her yerde yanınızda bulundurup, sınırsız müzik keyfine varabiliyorsunuz.


Bir cevap yazın